wyszukanie zaawansowane

ABC odchudzania

Nadwaga, otyłość i co dalej?

informacja prasowa
21.09.2012

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia otyłość to jedna z najczęstszych chorób, na którą cierpią ludzie niezależnie od wieku i płci. Według prowadzonych badań i statystyk, w Polsce jest ponad 35% mężczyzn i ponad 25% kobiet o podwyższonej masie ciała.

Istnieje wiele sposobów odchudzania, aż trudno wybrać spośród pojawiających się propozycji. Diety popularne w danym momencie np.: kapuściana, Dukana; produkty w proszku zastępujące posiłki: zupy, koktajle oraz suplementy diety, które zapewniają efekty bez stosowania prawidłowego żywienia. Ale czy te metody są skuteczne i czy zapewniają trwałe efekty? I co najważniejsze czy są zdrowe?

Aby efektywnie schudnąć należy zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe. Musi się to więc wiązać z naszą wewnętrzna przemianą. Czy jest to łatwe? Nie, ale bez tego schudniemy tu i teraz, a znienawidzone kilogramy wcześniej czy później wrócą.

Idealny sposób odchudzania powinien łączyć kilka cech: powinien być dla nas zdrowy, łatwy i przyjemny w stosowaniu. Musi również utrzymywać nasze ciało w dobrej kondycji. Kuracja odchudzająca powinna nie tylko odchudzać, ale również uczyć prawidłowego odżywiania, podnosić naszą motywację, a także zapewniać wsparcie psychiczne oraz zapobiegać efektowi jo-jo.

Czy istnieje taka metoda? Okazuje się, że tak!

Naturhouse, międzynarodowa sieć centrów dietetycznych, która w Polsce otworzyła już ponad 120 oddziałów, w swojej metodzie odchudzania zachowuje wszystkie wyżej wymienione cechy. Na czym polega ta metoda? Łączy ona kilka elementów:
•    opieka specjalisty: zapewnia bezpieczeństwo procesu i wsparcie psychiczne oraz bieżące rozwiązywanie problemów  powstających podczas procesu odchudzania.


•    regularne wizyty: odbywające się co tydzień zapewniają utrzymanie motywacji na stale wysokim poziomie. Częste konsultacje umożliwiają również szybką reakcję na potrzeby osoby odchudzającej się. Nie trzeba też długo czekać na pierwsze efekty – kilogram stracony co 7 dni jest najlepszą motywacją.
•    dieta: kuracja w Naturhouse jest nastawiona na zdrowie, funkcjonalność, przyjemność i edukację. Diety są proste w przygotowaniu, smaczne, wykorzystują produkty dostępne w każdym sklepie i uczą nas prawidłowych zasad żywienia.
•    suplementacja diety:  suplementy w Naturhouse to naturalne produkty zawierające np. ekstrakty roślinne znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Suplementacja pozwala odżywić ciało oraz zapewnia zdrowy i efektywny sposób odchudzania. Co ważne suplementy nie zastępują normalnego żywienia, a są dodatkiem wspomagającym dietę.
•    etap stabilizacji: dietetyk nie tylko wprowadza w dietę, ale również z niej wyprowadza tak, aby nie powstał efekt jo-jo po zakończeniu kuracji.

A ile to kosztuje?

Nie tak dużo jak może się wydawać. Metoda, którą proponuje Naturhouse jest przystępna i dosyć elastyczna.
Co więcej, zanim zdecydujesz się czy chcesz sie odchudzać właśnie tą metodą możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem. Bezpłatnie można się zważyć, zmierzyć, ustalić szczegóły kuracji i podjąć decyzję.

Możesz zgłosić się na taka bezpłatną konsultacje wypełniając formularz:
 
 

Efekty metody Naturhouse możecie zobaczyć tutaj:


 
Znajdź najbliższe Centrum dietetyczne:


 
A co z osobami, które nie chcą się odchudzać, ale chcą pozbyć się cellulitu, nauczyć się prawidłowych zasad odżywiania tak, aby zapobiec problemowi nadwagi w swojej rodzinie?

Naturhouse w swojej ofercie prowadzi nie tylko kuracje odchudzające. Może się tam zgłosić każda osoba, która chce zmienić swój sposób odżywiania, popracować nad kondycją skóry czy włosów, oczyścić swój organizm lub wyeliminować uporczywe wzdęcia i zaparcia.

Chcesz wiedzieć jak wygląda wizyta w Naturhouse? Obejrzyj film: 


 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2018-04-22 19:23:51
~Zuanna

U mnie kuracja trwała trzy miesiące w tym czasie trwale zmieniłam nawyki żywieniowe,schudłam.Na prawdę trzy miesiące to wystarczająco dużo czasu na to aby zmienić swoją wagę i swoje nawyki.A Slimunox w tym pomaga.

2017-11-05 18:25:46
~Paula

Zobaczcie jak niewiele trzeba aby znowu cieszyć się zgrabną figurą.Wystarczy na stronie Slimunox zamówić tabletki na całą trzy miesięczną kuracje.Brać systematycznie ,trzymać się zasad kuracji ,cieszyć się z każdego kilograma mniej.Moim zdaniem warto bo nie kosztuje to wiele pracy ani wysiłku.

2017-10-21 20:45:18
~Violetta

Na samym początku napiszę że również stosuję Foreverslim.Nie będę ukrywała że jest mi zdecydowanie lżej się odchudzać na tych tabletkach.A mój talerz na diecie wygląda następująco.Połowa małego talerza to warzywa 1:4 to ryż lub kasza i kolejna 1:4 to mięso.Jem pięc mniejszych posiłków o mniej więcej tych samych godzinach.I daję radę w koncu widzę jakieś efekty.

2017-10-11 17:20:45
~Edyta

KupującSlimunox bardziej zależało mi na zdrowiu niż na wymarzonej figurze .Wiadomo że spora nadwaga to duże problemy ze zdrowiem.Po dwóch miesiącach stosowania udało mi się schudnąć 7 kg dla mnie to bardzo dużo,zostało mi jeszcze do zrzucenia 12 jak uda mi się to osiągnąć to dopiero wtedy powiem że osiągnęłam spory sukces.

2017-09-25 13:03:53
~Halina

Całkiem dobrze sobie radzę na Foreverslimie.Nie myślałam że te tabletki będą takie skuteczne.W pierwszych dwóch tygodniach straciłam dwa kilo a w trzecim 1,5.Zaczyna do mnie pomału docierać że w końcu mi się uda i też będę szczupła jak większość lasek na moim roku.

2017-08-26 20:07:04
~Sabina

Mi na samej diecie było bardzo ciężko zrzucić zbędne kilogramy.W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na tabletki Foreverslim.To w dużej mierze dzięki tym tabletką pozbyłam się niechcianych kilogramów.

2017-08-04 06:58:58
~Marta

Moim zdaniem pomysł z zastosowaniem Slimunox jest jak najbardziej dobry. Wybrałaś akurat środke, który naprawdę ma bardzo wysoką skutecznośc wspomagania odchudzania

2017-07-21 18:38:11
~Edyta

Na razie zmieniam dietę, eliminując to co szkodliwe, oraz biorę foreverslim. Na pewno kolejnym etapem będzie wprowadzenie aktywności fizycznej - jeśli to mi się uda, to powinnam naprawdę mocno stracić na wadze i wrócić do normalności. W sumie do stracenia 13 kg, 3 już za mną.

2017-06-06 14:29:21
~Baśka

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac po ich zastosowaniu. W 3 miesiące pozbyłam się praktycznie cąłej nadwagi.

2017-04-27 19:11:34
~Nora

Ja też stosowałam Foreverslim, Moim zdaniem to jeden z najlepszych środkóœ na odchudzanie jakie obecnie mozna kupić i zastosować W końcu sukces jeżeli chodzi o odchudzanie

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.