wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Eksperci radzą

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

ABC odchudzania

Nadwaga, otyłość i co dalej?

informacja prasowa
21.09.2012

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia otyłość to jedna z najczęstszych chorób, na którą cierpią ludzie niezależnie od wieku i płci. Według prowadzonych badań i statystyk, w Polsce jest ponad 35% mężczyzn i ponad 25% kobiet o podwyższonej masie ciała.

Istnieje wiele sposobów odchudzania, aż trudno wybrać spośród pojawiających się propozycji. Diety popularne w danym momencie np.: kapuściana, Dukana; produkty w proszku zastępujące posiłki: zupy, koktajle oraz suplementy diety, które zapewniają efekty bez stosowania prawidłowego żywienia. Ale czy te metody są skuteczne i czy zapewniają trwałe efekty? I co najważniejsze czy są zdrowe?

Aby efektywnie schudnąć należy zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe. Musi się to więc wiązać z naszą wewnętrzna przemianą. Czy jest to łatwe? Nie, ale bez tego schudniemy tu i teraz, a znienawidzone kilogramy wcześniej czy później wrócą.

Idealny sposób odchudzania powinien łączyć kilka cech: powinien być dla nas zdrowy, łatwy i przyjemny w stosowaniu. Musi również utrzymywać nasze ciało w dobrej kondycji. Kuracja odchudzająca powinna nie tylko odchudzać, ale również uczyć prawidłowego odżywiania, podnosić naszą motywację, a także zapewniać wsparcie psychiczne oraz zapobiegać efektowi jo-jo.

Czy istnieje taka metoda? Okazuje się, że tak!

Naturhouse, międzynarodowa sieć centrów dietetycznych, która w Polsce otworzyła już ponad 120 oddziałów, w swojej metodzie odchudzania zachowuje wszystkie wyżej wymienione cechy. Na czym polega ta metoda? Łączy ona kilka elementów:
•    opieka specjalisty: zapewnia bezpieczeństwo procesu i wsparcie psychiczne oraz bieżące rozwiązywanie problemów  powstających podczas procesu odchudzania.


•    regularne wizyty: odbywające się co tydzień zapewniają utrzymanie motywacji na stale wysokim poziomie. Częste konsultacje umożliwiają również szybką reakcję na potrzeby osoby odchudzającej się. Nie trzeba też długo czekać na pierwsze efekty – kilogram stracony co 7 dni jest najlepszą motywacją.
•    dieta: kuracja w Naturhouse jest nastawiona na zdrowie, funkcjonalność, przyjemność i edukację. Diety są proste w przygotowaniu, smaczne, wykorzystują produkty dostępne w każdym sklepie i uczą nas prawidłowych zasad żywienia.
•    suplementacja diety:  suplementy w Naturhouse to naturalne produkty zawierające np. ekstrakty roślinne znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Suplementacja pozwala odżywić ciało oraz zapewnia zdrowy i efektywny sposób odchudzania. Co ważne suplementy nie zastępują normalnego żywienia, a są dodatkiem wspomagającym dietę.
•    etap stabilizacji: dietetyk nie tylko wprowadza w dietę, ale również z niej wyprowadza tak, aby nie powstał efekt jo-jo po zakończeniu kuracji.

A ile to kosztuje?

Nie tak dużo jak może się wydawać. Metoda, którą proponuje Naturhouse jest przystępna i dosyć elastyczna.
Co więcej, zanim zdecydujesz się czy chcesz sie odchudzać właśnie tą metodą możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem. Bezpłatnie można się zważyć, zmierzyć, ustalić szczegóły kuracji i podjąć decyzję.

Możesz zgłosić się na taka bezpłatną konsultacje wypełniając formularz:
 
 

Efekty metody Naturhouse możecie zobaczyć tutaj:


 
Znajdź najbliższe Centrum dietetyczne:


 
A co z osobami, które nie chcą się odchudzać, ale chcą pozbyć się cellulitu, nauczyć się prawidłowych zasad odżywiania tak, aby zapobiec problemowi nadwagi w swojej rodzinie?

Naturhouse w swojej ofercie prowadzi nie tylko kuracje odchudzające. Może się tam zgłosić każda osoba, która chce zmienić swój sposób odżywiania, popracować nad kondycją skóry czy włosów, oczyścić swój organizm lub wyeliminować uporczywe wzdęcia i zaparcia.

Chcesz wiedzieć jak wygląda wizyta w Naturhouse? Obejrzyj film: 


 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2017-08-26 20:07:04
~Sabina

Mi na samej diecie było bardzo ciężko zrzucić zbędne kilogramy.W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na tabletki Foreverslim.To w dużej mierze dzięki tym tabletką pozbyłam się niechcianych kilogramów.

2017-08-04 06:58:58
~Marta

Moim zdaniem pomysł z zastosowaniem Slimunox jest jak najbardziej dobry. Wybrałaś akurat środke, który naprawdę ma bardzo wysoką skutecznośc wspomagania odchudzania

2017-07-21 18:38:11
~Edyta

Na razie zmieniam dietę, eliminując to co szkodliwe, oraz biorę foreverslim. Na pewno kolejnym etapem będzie wprowadzenie aktywności fizycznej - jeśli to mi się uda, to powinnam naprawdę mocno stracić na wadze i wrócić do normalności. W sumie do stracenia 13 kg, 3 już za mną.

2017-06-06 14:29:21
~Baśka

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskac po ich zastosowaniu. W 3 miesiące pozbyłam się praktycznie cąłej nadwagi.

2017-04-27 19:11:34
~Nora

Ja też stosowałam Foreverslim, Moim zdaniem to jeden z najlepszych środkóœ na odchudzanie jakie obecnie mozna kupić i zastosować W końcu sukces jeżeli chodzi o odchudzanie

2017-04-06 14:56:54
~Marcysia

Mi udało się schudnąc i bardzo dobrze.Ale jest to suma trzech składników diety,aktywności i Slimunox.Najważniejsze jest to aby tego nie zaprzepaścić i nie wrócić to starego trybu życia i jedzenia byle czego.A co do głodówki robię sobie raz na jakiś czas jednodniową głodówkę aby oczyścić organizm piję wtedy tylko samą wodę.

2016-12-14 13:35:21
~Frytka

Owszem wspomagałam się Foreverslimem ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

2016-05-12 09:26:44
~Natalia

W celu pozbycia się zbędny kilogramów, a jednocześnie wymodelować sylwetkę polecam aktywność fizyczną połączoną z suplementami diety. Ja zaczęłam żyć aktywnie, regularnie się odżywiać i wspomagać swoją dietę suplementami z firmy Olimp, dokładnie Define It Lady z linii queen fit. Ćwiczenia dają dużo radości, gdy widać przyspieszone działanie za sprawą suplementu. Naprawdę bardzo polecam!

2015-09-09 14:32:59
~Ewa

Według mnie aby podnieść efektywność redukcji, tym samym podwajając jej efekty Należy zainwestować w suplement diety. Od siebie mogę polecić ten oto link [ http://bit.ly/SzybkoSchudnij ]znajdziesz tam suplement, który pomógł mi efektywniej zgubić tkankę tłuszczową a dodatkowo usuwa on szkodliwe toksyny z organizmu. Oparty jest na wyciągu z pestek Irvingia Gabonensis. Trzymam kciuki ;) Ewa

2014-10-09 22:00:26
~maladi

Osobiście polecam zabieg kriolipolizy - usuwający tkankę tłuszczową na zimno. Robiłam ten zabieg w salonie Vici Hair w Krakowie i jestem bardzo zadowolona :) Tu można znaleźć opis: http://www.vicihair.pl/#!vici-hair- -beauty-i-kriolipoliza/c1cw1

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.