wyszukanie zaawansowane

ABC odchudzania

Nadwaga, otyłość i co dalej?

informacja prasowa
21.09.2012

Według danych Światowej Organizacji Zdrowia otyłość to jedna z najczęstszych chorób, na którą cierpią ludzie niezależnie od wieku i płci. Według prowadzonych badań i statystyk, w Polsce jest ponad 35% mężczyzn i ponad 25% kobiet o podwyższonej masie ciała.

Istnieje wiele sposobów odchudzania, aż trudno wybrać spośród pojawiających się propozycji. Diety popularne w danym momencie np.: kapuściana, Dukana; produkty w proszku zastępujące posiłki: zupy, koktajle oraz suplementy diety, które zapewniają efekty bez stosowania prawidłowego żywienia. Ale czy te metody są skuteczne i czy zapewniają trwałe efekty? I co najważniejsze czy są zdrowe?

Aby efektywnie schudnąć należy zmienić swoje przyzwyczajenia żywieniowe. Musi się to więc wiązać z naszą wewnętrzna przemianą. Czy jest to łatwe? Nie, ale bez tego schudniemy tu i teraz, a znienawidzone kilogramy wcześniej czy później wrócą.

Idealny sposób odchudzania powinien łączyć kilka cech: powinien być dla nas zdrowy, łatwy i przyjemny w stosowaniu. Musi również utrzymywać nasze ciało w dobrej kondycji. Kuracja odchudzająca powinna nie tylko odchudzać, ale również uczyć prawidłowego odżywiania, podnosić naszą motywację, a także zapewniać wsparcie psychiczne oraz zapobiegać efektowi jo-jo.

Czy istnieje taka metoda? Okazuje się, że tak!

Naturhouse, międzynarodowa sieć centrów dietetycznych, która w Polsce otworzyła już ponad 120 oddziałów, w swojej metodzie odchudzania zachowuje wszystkie wyżej wymienione cechy. Na czym polega ta metoda? Łączy ona kilka elementów:
•    opieka specjalisty: zapewnia bezpieczeństwo procesu i wsparcie psychiczne oraz bieżące rozwiązywanie problemów  powstających podczas procesu odchudzania.


•    regularne wizyty: odbywające się co tydzień zapewniają utrzymanie motywacji na stale wysokim poziomie. Częste konsultacje umożliwiają również szybką reakcję na potrzeby osoby odchudzającej się. Nie trzeba też długo czekać na pierwsze efekty – kilogram stracony co 7 dni jest najlepszą motywacją.
•    dieta: kuracja w Naturhouse jest nastawiona na zdrowie, funkcjonalność, przyjemność i edukację. Diety są proste w przygotowaniu, smaczne, wykorzystują produkty dostępne w każdym sklepie i uczą nas prawidłowych zasad żywienia.
•    suplementacja diety:  suplementy w Naturhouse to naturalne produkty zawierające np. ekstrakty roślinne znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Suplementacja pozwala odżywić ciało oraz zapewnia zdrowy i efektywny sposób odchudzania. Co ważne suplementy nie zastępują normalnego żywienia, a są dodatkiem wspomagającym dietę.
•    etap stabilizacji: dietetyk nie tylko wprowadza w dietę, ale również z niej wyprowadza tak, aby nie powstał efekt jo-jo po zakończeniu kuracji.

A ile to kosztuje?

Nie tak dużo jak może się wydawać. Metoda, którą proponuje Naturhouse jest przystępna i dosyć elastyczna.
Co więcej, zanim zdecydujesz się czy chcesz sie odchudzać właśnie tą metodą możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem. Bezpłatnie można się zważyć, zmierzyć, ustalić szczegóły kuracji i podjąć decyzję.

Możesz zgłosić się na taka bezpłatną konsultacje wypełniając formularz:
 
 

Efekty metody Naturhouse możecie zobaczyć tutaj:


 
Znajdź najbliższe Centrum dietetyczne:


 
A co z osobami, które nie chcą się odchudzać, ale chcą pozbyć się cellulitu, nauczyć się prawidłowych zasad odżywiania tak, aby zapobiec problemowi nadwagi w swojej rodzinie?

Naturhouse w swojej ofercie prowadzi nie tylko kuracje odchudzające. Może się tam zgłosić każda osoba, która chce zmienić swój sposób odżywiania, popracować nad kondycją skóry czy włosów, oczyścić swój organizm lub wyeliminować uporczywe wzdęcia i zaparcia.

Chcesz wiedzieć jak wygląda wizyta w Naturhouse? Obejrzyj film: 


 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2012-10-23 14:27:38
~Marta

Jesteśmy tylko ludźmi i nie musimy znać się na wszystkim, a kwestia wyglądu to nie jest taka prosta rzecz. Ja po prostu skorzystałam z profesjonalnej porady na fixyourlook.com, ponieważ sama nie mogłam sobie poradzić ze swoim wyglądem. Teraz jestem zadowolona z nowego wizażu. Polecam - pozdrawiam

2012-10-18 04:37:11
~to-ja

od kiedy zmieniłam swój styl odżywiania się jestem bardziej atrakcyjna i wesoła. Zawsze starałam się zdrowo odżywiać, ćwiczyć, a to gwarantowało mi płaski brzuch. Jednak i tak w związku z moim trybem pracy miałam duży problem z rosnącą wagą i chociaż dużo czytałam nie miałam czasu na wprowadzenie wszystkich zaleceń w życie. Jednak udało mi się trafić do centrum zdrowej diety ( dietywellness.pl) gdzie pokazano mi ze zdrowe odżywianie nie musi być trudne i można je

2012-10-16 13:00:37
~ana

. Ja powiem z własnego doświadczenia. O nadwadze już dawno zapomniałam. Schudłam 11 kg i to praktycznie bez wyrzeczeń ale znam ten problem efektu jo-jo , braku motywacji i systematyczności. Pewnego dnia trafiłam na fajnego konsultanta wellness (dietywellness.pl) , który poradził sobie z moimi problemami w kilka tygodni. Czuję się super! Nie boję się efektu jo-jo, bo jest ze mną konsultant, który wie jak się przed tym ustrzec

2012-10-09 12:55:34
~ala

Nadwaga wiąże się z licznymi problemami zdrowotnymi :choroby serca, cukrzyca, miażdżyca, zawały itd. Ludzie sobie sprawy z tego nie zdają a potem jest już za późno! Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i zacząć się regularnie i zdrowo odżywiać! Pokaż że ty też schudniesz z naszą pomocą. Uwierz w to! Polecam zdrowe, smaczne odchudzanie, bez głodowania i bez efektu jo-jo. idealnafigura.com/gberes

2012-10-08 08:23:27
~Miś Bambino

W końcu powrót do dawnej figury jest łatwy i skuteczny. Dobrze dobrany Program Redukcji Wagi pozwoli Ci na zgubienie zbędnych kilogramów bez wyrzeczeń.Pani konsultant zadzwoni i udzieli bezcennych gratisowych porad Zobacz na: www.chudzi.pl

2012-10-08 05:54:16
~kana

Czasem trudno jest pozbyć się nadwagi, a co za tym idzie – oponki. I nikt nie jest dieto odporny. To kwestia systematyczności i motywacji. Też miałam z tym problem i moje liczne próby kończyły się niepowodzeniem i już traciłam motywację i wiarę, że się kiedyś uda, ale znajoma i ciocia poleciły mi stronę: (dietywellness.pl). Opracowano mi super dietę i to praktycznie bez wyrzeczeń i już trzymam wagę ponad rok

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.