wyszukanie zaawansowane

ABC odchudzania

Schudli ponad 70 kg!

materiały prasowe
10.06.2014

Rodzina państwa Książków z Pruszkowa schudła już łącznie ponad 70 kilogramów. Sylwia, Paweł i ich syn Kacper, oddali się w ręce dietetyka i trenera Konrada Gacy, który pomógł Książkom zmienić ich życie.


Ta sympatyczna rodzina cukierników, na początku marca 2014 roku , przystąpiła do kampanii społecznej „Moje nowe ja”.  Przez trzy miesiące, pod okiem Konrada Gacy, schudli łącznie ponad 70 kilogramów.  Sylwia zrzuciła 18,5 kg, Paweł 34,9 kg, a ich 13-letni syn Kacper 19,9 kg.


„Cała trójka jest niezwykle zmotywowana do dalszej pracy. Efekty wizualne są wyśmienite. Rodzina Książków nie może się nacieszyć swoim ‘Nowym Ja’. Trzy miesiące temu to były zupełnie inne osoby” – mówi Konrad Gaca, dietetyk, trener, prezes Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości "Fatkillers".


Gaca zdradza także w jaki sposób rodzina Książków poradziła sobie ze zbędnymi kilogramami.  „Nie tylko ćwiczą pod okiem naszego zespołu Gaca System, ale sami wybierają się chociażby na wycieczki rowerowe, jeżdżą na rolkach. Dodatkowo dzięki kompleksowej realizacji procesu, czyli odpowiedniej diecie, ćwiczeniom i prozdrowotnej suplementacji, u wszystkich skóra bez problemu nadąża za spadającymi kilogramami, stąd taki efekt wizualny. Ich życie już jest radośniejsze, pełne pozytywnych zmian” – mówi ekspert.

 


Także 33-letnia Sylwia Książek, jest dumna z sukcesu swojej rodziny. Po 94 dniach odchudzania, jej syn, mąż, a także ona sama, cieszą się wspaniałą sylwetką i dobrym zdrowiem. Schudli razem 73,3 kg i są doskonałym przykładem dla wszystkich, którym doskwiera otyłość.


„Niezwykle cieszy nas, że jesteśmy motywacją dla wielu osób. Ludzie patrząc na nas, zdają sobie sprawę, że wszystko jest możliwe i decydują sami zabrać się za swoje zbędne kilogramy. Chcemy dalej być dla nich dobrym przykładem. Radość, uśmiech – tych dwóch rzeczy na pewno nam nie brakuje”- mówi Sylwia.


Stworzony przez Konrada Gacę Gaca System, według którego odchudza się rodzina Książków, to połączenie odpowiedniej diety, treningów i motywacji. Tylko połączenie tych trzech elementów może doprowadzić do mądrego odchudzenia i zachowania wyśmienitego zdrowia.


„Ten system jest kompleksowy i indywidualnie skomponowany dla każdego pacjenta. W jego skład wchodzi  indywidualnie skomponowana dieta, do tego odpowiednio dobrany trening, system motywacji i najważniejsze: wyprowadzenie z diety oraz nauka mądrego życia. Przez cały proces odchudzania uczymy pacjentów panowania nad otyłością, zdrowych nawyków, komponowania posiłków i racjonalnego podejścia do jedzenia jako pożywienia dostarczającego organizmowi niezbędnych do dobrego funkcjonowania składników” – tłumaczy Konrad Gaca.  Dzięki niemu oraz swojej wytężonej pracy rodzina Książków już w te wakacje będzie mogła bez problemu wybrać się na plażę…

 


 

REKOMENDACJA
2018-02-02 01:16:10
~Janina

Ja staram się zrzucić blisko 20 kg, ale idzie mi to bardzo wolno. Chciałam przyspieszyć odchudzanie suplementem i stosuje od kilku tygodni Liporedium, ale nic się nie zmienia, dalej waga stoi w miejscu

2017-06-01 08:27:59
~Lena1224

Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening i suplementację(bo to też istotne). Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka!

2016-08-08 13:38:49
~diana

U mnie rewelacyjne wyniki, przekładające się na spadek masy ciała dało zastosowanie Fioreverslim. Po 3 miesiącach stosowania waga spadła o 15 kg

2016-05-31 12:47:53
~Lowko

Zanim kupisz suplement diety na ochudzanie przeczytaj to: http://fizjoterapeuty.pl/artyku ly/3-pytania-ktore-warto-zadac-prze d-zakupem-suplementow-na-odchudzani e.html

2016-05-12 12:43:36
~Calineczka92

W odchudzaniu bardzo skuteczne są suplementy diety z firmy Olimp. Ja stosuję suplement wspomagający spalanie tkanki tłuszczowej Define It Lady z linii Queen Fit i jestem bardzo zaskoczona. Spadek wagi gwarantowany! Nie spodziewałam się aż tak efektywnego działania. Polecam wszystkim dziewczynom! :)

2016-05-02 17:25:57
~melisa

Ze swojej strony mogę polecić tabletki Foreverslim.U mnie zadziałały cuda.Ja już myślałam że nic na mnie nie podziała.A tu waga spada ja jestem coraz szczuplejsza i bardziej szczęśliwsza.

2016-03-30 12:07:35
~KlaudiaG

bardzo mi się w slimcea podoba to że nie odczuwa się łaknienia. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.

2015-11-23 10:51:10
~TATKA

https://www.youtube.com/watch?v=b3N z57Z44mI Nigdy nie jest za późno na odchudzanie.

2015-09-25 06:20:49
~Putinowa

no bez jaj ... a ja po iqgreen zaczęłam szperać w necia jak kumpela schudła bez jojo 16 kilo i trochę...hehhe pozazdrościłam :D

2015-09-25 03:44:32
~chapsa

ja życzę dalszego powodzenia :) mi sie udało w trzy miesiące na iqgreen 18 kilo zrzucić :) extremum, nigdy bym nie pomyślała że się uda :)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.