wyszukanie zaawansowane

ABC odchudzania

Zakładamy dzienniczek diety

123RF
09.06.2015

Notka PR

Jednym z najlepszych, ale cały czas niedocenianych sposobów na polepszenie codziennego jadłospisu jest... prowadzenie dzienniczka diety.

Od wielu lat eksperci żywieniowi oraz publikacje poświęcone zdrowemu odżywianiu zachęcają do prowadzenia dzienniczka, jednak potencjalni użytkownicy nie są zbyt entuzjastycznie nastawieni do takiej formy dbania o jadłospis, bo wymaga to systematyczności, a także odrobiony cierpliwości. Jeżeli dodamy, że trzeba to robić z reguły w wersji papierowej lub stukając w klawiaturę...

Ten niekorzystny stan zmienia firma Dietomat.pl która zaoferowała klientom całkowicie nowe rozwiązanie, łączące w sobie wszystkie zalety tradycyjnych dzienniczków, jak też ich wersji online.

Jak to działa?

Prowadzenie Dzienniczka jest bardzo naturalne – zaczynamy od dodania pierwszego produktu lub korzystamy z gotowego zestawu śniadaniowego, z możliwością jego modyfikacji. Każdy kolejny krok jest równie prosty i szybki.

Innowacyjność produktu zaczynamy doceniać już od pierwszego momentu, ponieważ do dyspozycji jest baza ponad 3500 zweryfikowanych produktów spożywczych, dostępnych w polskich sklepach, wraz z miarami kuchennymi. Wyszukujemy produkt, określamy jednym kliknięciem jego ilość i składamy gotowy posiłek lub jadłospis.


W bazie jest również kilkaset gotowych przepisów, które szybko możemy wykorzystać w naszej kuchni do przygotowania zdrowego posiłku.

 Spisywanie posiłków i liczenie kalorii to nie wszystko i może szybko się znudzić lub być mało odkrywcze, dlatego też Dietomat.pl, przygotowując dzienniczek, postawił na zbilansowanie Twojej diety. Dlatego od samego początku wypełniania dzienniczka diety towarzyszą nam informacje o poziomie tłuszczy, węglowodanów, czy białka. W ten sposób można zobaczyć, co należałoby poprawić przy komponowaniu posiłków.

 Pamiętaj, że problem ze schudnięciem nie zawsze jest związany z przekraczaniem limitu kalorycznego. Może to być wina zbyt dużej ilości tłuszczy i węglowodanów w diecie. Korzystanie z dzienniczka diety pomaga zobaczyć błędy i poprawić nawyki żywieniowe.

Efekty bilansowania diety w produkcie Dietomat.pl możesz przeglądać w formacie kalendarza – to niezwykle prosty sposób oceny swoich postępów w zbilansowaniu posiłków oraz ich wartości kalorycznej.

 Wypróbuj za darmo!

Produkt można przetestować za darmo – docenić zalety i zamówić. Opłata aktywacyjna nikogo nie powinna zniechęcić, bo warto zdrowo się odżywiać.

 

Notka PR

REKOMENDACJA
2018-12-28 21:09:42
~Agata

Też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z efektów. W końcu schudłam i to bez nie wiadomo jakiego wysiłku. Owszem były też ćwiczenia, dieta... ale jakoś łatwiej mi było z Foreverslim

2016-12-29 20:13:04
~Oleńka

Zgadza się, te tabletki Foreverslim dają świetne efekty - nie wiem do końca na jakiej zasadzie to działa, bo w sumie tak szybkie efekty bez jojo są dla mnie sporym zaskoczeniem. Nie zmienia to faktu, że dzięki tym tabletkom całkowicie odmieniłam swoje życie. W końcu jestem szczęśliwa - bo bycie otyłym, to wegetacja, a nie życie

2016-06-21 20:32:57
~elka

Moje doświadczenie z Foreverslimem uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 13 kg spadkiem wagi co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta i pełen sukces gwarantowany.

2016-06-18 12:50:18
~zenka

Wcześnie nie pomyślałabym że schudnąć uda mi się właśnie dzięki Foreverslimowi.Ale zaryzykowałam i to ryzyko się opłaciło.Nie musiałam wcale długo czekać na to aby moja waga w końcu wróciła do normy.

2016-05-12 11:49:18
~Sylwia

Zdrowa dieta to podstawa. Ale w modelowaniu sylwetki ważny jest również trening. Aby był on bardziej wydajny, najlepiej połączyć go z suplementami diety. Ja zaczęłam używać suplementów przeznaczonych specjalnie dla kobiet z firmy Olimp - linia Queen Fit. Bardzo szybko dało się zauważyć efekty ich działania. Tkanka tłuszczowa zaczęła ubywać szybciej, a moje treningi stały się mega wydajne! Czuję się wspaniale! Polecam każdej kobitce. ;)

2016-05-10 20:12:21
~Marta Kowalewska

W pokazie naczyń Philipiak mogą wziąć udział osoby zaproszone na pokaz wraz z osobami towarzyszącymi, posiadające ważne zaproszenie lub karnet oraz dowód tożsamości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

2016-05-09 07:20:57
~zofijka

A na pokaz mogę przyjść tylko ja czy mogę kogoś ze sobą zabrać?

2016-05-06 21:04:39
~Marta Kowalewska

Zofijka pokazy marki philipiak są bezpłatne i odbywają się cyklicznie na terenie całego kraju. Aby dowiedzieć się kiedy pokaz odbędzie się u Ciebie w mieście sugerują kontakt z naszą infolinią pod numerem 801 405 406 gdzie z pewnością uzyskasz takie informacje. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

2016-05-05 09:49:15
~zofijka

A takie pokazy to gdzie się odbywają? Wstęp na pokaz jest odpłatny?

2016-04-28 07:16:08
~rena

A ja akurat nie żałuję zakupu Foreverslimu.Nie będę ściemniać żę było to łatwe i przyjemne bo nie było włożyłam w to sporo pracy dieta ćwiczenia dwa razy dziennie.Również mogę udowodnić swoja rację mam zdcjęcia ze ślubu siostry na trzy tygodnie przed rozpoczęciem kuracji a aktualne zdjęcie nie jest problemem zrobić .

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.