wyszukanie zaawansowane

ABC odchudzania

Chudnij zdrowo

02.01.2009

Nadszedł czas przymiarek do karnawałowych kreacji. Ze smutkiem stwierdzamy, że zeszłoroczna sukienka już nie dopina się na plecach – i wpadamy w panikę. Zachodzimy w głowę, jak to się stało i próbujemy znaleźć szybkie rozwiązanie. Tylko jak to zrobić?

Nieistniejąca dieta cud
Szperamy  w Internecie i szukamy rozwiązań na forach. Pytamy znajomych, kupujemy specjalne zupki w proszku. Liczymy kalorie, a czasem nawet się głodzimy. Zamiast martwić się, jak będziemy wyglądały na karnawałowym balu, może powinnyśmy raczej podjąć noworoczne postanowienie: po wielkim balu wybierzemy się do dietetyka, który znajdzie dla nas optymalną dietę, która pozwoli nam pozbyć się zbędnych kilogramów w racjonalnym czasie. Często zapominamy, że dieta ma znaczenie nie tylko dla wyglądu naszej sylwetki, ale także dla zdrowia naszego organizmu. Dlatego też, decydując się na odchudzającą kurację, należy zachować szczególną ostrożność. Poza tym trzeba pamiętać, że każdy inaczej reaguje na zmianę diety i że powinna ona być dopasowana do indywidualnych potrzeb, trybu życia, a nawet kulinarnych upodobań.Złe odchudzanie
Bardzo wiele z nas znajduje przepisy na chudnięcie na stronach internetowych. Wiele z nich jest oczywiście dobrze skomponowanych i zapewnia optymalne efekty przy zachowaniu zdrowych proporcji składników odżywczych. Jednak wiele z nich posiada wady. Na przykład popularna dieta South Beach w swojej pierwszej fazie nie zapewnia odpowiedniej ilości węglowodanów, niektórych składników mineralnych oraz witamin z grupy B. Dlatego efekty jej stosowania mogą być niekorzystne dla organizmu. Nawet jeśli organizm uruchomi tryb spalania swoich rezerw i stracimy na wadze, stanie się to kosztem wody oraz tkanki mięśniowej. W efekcie spowolnieniu ulegnie także nasza przemiana materii, a efekt jo-jo jest niemal gwarantowany.

1 2
REKOMENDACJA
2019-01-27 21:01:23
~Benia

Dla mnie moja nadwaga była dużym problemem. Długo nie mogłam sobie dać z nią rady, pomimo stosowanych różnych diet. Pomogło dopiero zastosowanie Foreveslim

2018-06-23 23:05:14
~Klarysa

Slimunox to pierwsze tabletki jakie stosowałam.Bardzo się cieszę że wybrałam właśnie te tabletki.U mnie się sprawdziły schudłam 13 kg.Jeżeli jeszcze kiedykolwiek miałabym się odchudzać po raz drugi zastosowałabym te tabletki.

2018-06-03 23:30:57
~Zofia

Patrząc z perspektywy 2 miesięcy które minęły to efekt jest w 100 % trwały - warto postawić na Therm lline fast

2018-04-11 18:46:22
~Kinia

W końcu udało mi się odmienić swoją figurę. Osiągnęłam to stosując Therm line fast i dietę, którą dostałam za darmo za jego zakup. Jest ona spersonalizowana pode mnie, normalnie taka kosztuje ok 100zł... Schudłam w ten sposób 12 kg :)

2017-11-09 18:19:54
~Iza

Ja właśnie zamówiłam sobie Slimunox.Byłam wcześniej zapisana na newslettera i podczas zakupu dostałam spory rabat.W ubiegłym roku wzięłam jedno opakowanie tych tabletek potem musiałam przerwać bo zaszłam w ciąże.Zamierzam teraz schudnąć 17 kg mam nadzieję że mi się to uda.

2017-10-25 19:22:56
~Fiona

Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslimu i jak dla mnie to był jeden z najlepszych wyborów jakie mogłam dokonać, jeżeli chodzi o walkę z nadwagą

2017-10-12 19:09:36
~Dominika

Moje zdanie jest takie że schudnąc z Foreverslim powinno sie udać każdemu.Ja wybrałam odchudzanie z Foreverslimem i to był bardzo słuszny wybór.Jeżeli kiedykolwiek jeszcze miałabym sie odchudzać to bez zastanowienia kupiłam bym te tabletki kolejny raz

2017-09-05 11:52:40
~Dorota

Moje odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.

2017-08-29 14:08:15
~Maryla

Ja akurat mam pozytywne zdanie na temat Slimunox.U mnie spadek wagi to 1 kilogram tygodniowo.W ciągu trzech miesięcy powinnam schudnąć ok.12kg.Nie wiem czy chciałabym chudną więcej bo zbyt duży spadek wagi też jest nie zdrowy a efekt jo-jo murowany.Jest jak jest jeżeli uda mi się schudnąć te 12 kg to będę naprawdę zadowolona.

2017-08-14 19:43:54
~Kasja

Nie ma się czego bać wagę powinnaś utrzymać bez problemu.Też bardzo bałam się czasu po Foreverslimie że nie dam rady bez tabletek.Ale jadłam normalnie bez obżerania się .Od czasu do czasu pozwalam sobie na małe co nie co bez szkody dla mojej wagi.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.