wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Eksperci radzą

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

Zobacz w innych serwisach:

ABC odchudzania

Chudnij zdrowo

02.01.2009

Nadszedł czas przymiarek do karnawałowych kreacji. Ze smutkiem stwierdzamy, że zeszłoroczna sukienka już nie dopina się na plecach – i wpadamy w panikę. Zachodzimy w głowę, jak to się stało i próbujemy znaleźć szybkie rozwiązanie. Tylko jak to zrobić?

Nieistniejąca dieta cud
Szperamy  w Internecie i szukamy rozwiązań na forach. Pytamy znajomych, kupujemy specjalne zupki w proszku. Liczymy kalorie, a czasem nawet się głodzimy. Zamiast martwić się, jak będziemy wyglądały na karnawałowym balu, może powinnyśmy raczej podjąć noworoczne postanowienie: po wielkim balu wybierzemy się do dietetyka, który znajdzie dla nas optymalną dietę, która pozwoli nam pozbyć się zbędnych kilogramów w racjonalnym czasie. Często zapominamy, że dieta ma znaczenie nie tylko dla wyglądu naszej sylwetki, ale także dla zdrowia naszego organizmu. Dlatego też, decydując się na odchudzającą kurację, należy zachować szczególną ostrożność. Poza tym trzeba pamiętać, że każdy inaczej reaguje na zmianę diety i że powinna ona być dopasowana do indywidualnych potrzeb, trybu życia, a nawet kulinarnych upodobań.Złe odchudzanie
Bardzo wiele z nas znajduje przepisy na chudnięcie na stronach internetowych. Wiele z nich jest oczywiście dobrze skomponowanych i zapewnia optymalne efekty przy zachowaniu zdrowych proporcji składników odżywczych. Jednak wiele z nich posiada wady. Na przykład popularna dieta South Beach w swojej pierwszej fazie nie zapewnia odpowiedniej ilości węglowodanów, niektórych składników mineralnych oraz witamin z grupy B. Dlatego efekty jej stosowania mogą być niekorzystne dla organizmu. Nawet jeśli organizm uruchomi tryb spalania swoich rezerw i stracimy na wadze, stanie się to kosztem wody oraz tkanki mięśniowej. W efekcie spowolnieniu ulegnie także nasza przemiana materii, a efekt jo-jo jest niemal gwarantowany.

1 2
REKOMENDACJA
2017-09-05 11:52:40
~Dorota

Moje odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca i tak jak się spodziewałam od samego początku efekty są.Nie wiem jak dla innych ale dla mnie rewelacyjne 12 kg mniej to jest jednak wyczyn.

2017-08-29 14:08:15
~Maryla

Ja akurat mam pozytywne zdanie na temat Slimunox.U mnie spadek wagi to 1 kilogram tygodniowo.W ciągu trzech miesięcy powinnam schudnąć ok.12kg.Nie wiem czy chciałabym chudną więcej bo zbyt duży spadek wagi też jest nie zdrowy a efekt jo-jo murowany.Jest jak jest jeżeli uda mi się schudnąć te 12 kg to będę naprawdę zadowolona.

2017-08-14 19:43:54
~Kasja

Nie ma się czego bać wagę powinnaś utrzymać bez problemu.Też bardzo bałam się czasu po Foreverslimie że nie dam rady bez tabletek.Ale jadłam normalnie bez obżerania się .Od czasu do czasu pozwalam sobie na małe co nie co bez szkody dla mojej wagi.

2017-07-27 07:06:00
~Tola

Trochę się zapuściłam przybyło mi jakieś 12 kg.Slimunox biorę od tygodnia.Szybsza przemiana materii mniejszy apetyt i dwa kilo mniej .N apoczątek to wystarczy

2014-04-09 11:35:21
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

2012-07-30 23:43:18
~Majaaa

Chudnij-zdrowo.com.pl - przekonaj się jak schudnąć skutecznie i co najważniejsze dbając o swoje zdrowie.

2012-06-14 13:58:33
~Madzia

Polecam dietę strukturalną Dr Bardadyna.Próbowałam wiele diet, ale rewelacyjna okazała się dieta strukturalna. Opracował ją ekspert w dziedzinie żywiewienia i odchudzania dr Bardadyn. Dieta zdrowa i polecam ją wszystkim, którzy stawiają na jakość.Chudniesz, a przy tym zdrowo się odżywiasz.Dieta z samych najwartościowszych produktów. Można kupić gotowe jadłospisy, zamówić catering, albo jechać na wczasy odchudzające. Wszystko o diecie na: https://www.dietastrukturalna.pl/

2010-09-02 16:38:56
~Kacha

Schudnij zdrowo, bezpiecznie, pod naszą opieką, bez potrzeby wyrzekania się ulubionych potraw. Zajrzyj www.idealnafigura.eu

2009-06-30 13:54:29
~Mimi

dokładnie, każdy ma swój rozum i swoje zdrowie. Ja łykam Formoline bo uznałam, że na rynku są jednak najlepsze bo od czasu do czasu można je brać.

2009-02-05 12:32:51
~Fryta

ja nie uważam swoich tabletek za chemię. A już na pewno nie wydaję na nich "kupę"pieniędzy. Najczęsciej kupuje mi to ktoś np na prezent. Ja wolę dostać praktyczny prezent w postaci Formoline niż coś innego, coś co mi się nie przyda.

12

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.