wyszukanie zaawansowane

Multimedia

Eksperci radzą

Sonda

Wasza strefa Fit!

Dołącz do nas

Dodaj Galerię |Tekst

Sonda

ABC odchudzania

Odchudzamy Polaków

26.02.2009
1600 lekarzy z całej Polski otworzy swoje gabinety dla pacjentów i będzie prowadzić konsultacje w ramach kampanii "Odchudzamy Polaków", która ruszyć ma 6 marca.

"Ponad połowa Polaków ma nadwagę, zaś 20 proc. ludzi w Polsce cierpi na otyłość" - ostrzegała w środę na konferencji prasowej prof. Barbara Zahorska-Markiewicz, prezes Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością, koordynatorka kampanii "Odchudzamy Polaków".

W ramach akcji, zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością, 6 marca zacznie podróżować po kraju autobus- przychodnia, która do 15 marca odwiedzi osiem polskich miast. Będzie w niej można zbadać swój indeks masy ciała, grubość tkanki tłuszczowej, ciśnienie tętnicze oraz poziom glukozy we krwi.

U osób z nadmiarem kilogramów wszystkie te badania są konieczne, bo nadwaga i otyłość - jak ostrzega prof. Zahorska-Markiewicz - leżą u podstaw wielu problemów zdrowotnych. "Mogą one być przyczyną chorób serca, układu krążenia, cukrzycy, chorób układu pokarmowego, stawów i kręgosłupa, a także wielu zaburzeń hormonalnych" - wylicza Zahorska-Markiewicz.

Organizatorzy kampanii "Odchudzamy Polaków" podkreślają, że ochrona własnego zdrowia to nie jedyna korzyść z odchudzania się. Wraz z ubytkiem kilogramów poprawia się wygląd i samopoczucie, zwiększa sprawność fizyczna i radość z życia. Wtórowała im Katarzyna Figura, mówiąc, że od momentu "powrotu do figury" czuje się fantastycznie.

1 2
REKOMENDACJA
2016-08-17 15:47:09
~kloi

kupując te tabletki Foreverslim nie chciało mi się wierzyć że pomogą mi się pozbyć nadwagi.A jak już to na pewno po skończonej kuracji kilogramy wrócą jak ostatnim razem po zastosowanej diecie.Mija właśnie pół roku odkąd nie stosuje już Foreverslimu a żaden utracony kilogram nie wrócił.Mogę go polecić osobą z naprawdę dużą nadwagą.

2016-05-12 22:47:33
~Paulla

W odchudzaniu skutecznym suplementem jest Define it Lady firmy Olimp. Wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Przynosi mega zadowalające efekty. Nie trzeba morderczych treningów, żeby zobaczyć spadek wagi. Ja się bardzo przekonałam do tego produktu i zaczynam stosować również inne suplementy z linii Queen Fit. Wam też polecam! :)

2015-09-09 15:02:08
~Ania

Według mnie aby podnieść efektywność redukcji, tym samym podwajając jej efekty Należy zainwestować w suplement diety. Od siebie mogę polecić ten oto link [ http://bit.ly/SzybkoSchudnij ]znajdziesz tam suplement, który pomógł mi efektywniej zgubić tkankę tłuszczową a dodatkowo usuwa on szkodliwe toksyny z organizmu. Oparty jest na wyciągu z pestek Irvingia Gabonensis. Trzymam kciuki ;) Ania

2014-01-31 21:04:26
~ujka

niestety nasze pokolenie ma wielki problem ze zbędnymi kilogramami a Światowa Organizacja Zdrowia nie ma dobrych wiadomości, będzie jeszcze gorzej.... (klubdiety.pl) ja odzyskałam figurę i zdrowie i nie mam zamiaru z tego rezygnować.

2010-09-02 16:32:00
~Kacha

Jeżeli chcesz odchudzić się zdrowo, bezpiecznie i na stałe skorzystaj z programu naszego centrum redukcji wagi. Oferujmy bezpłatne konsultacje przez cały czas odchudzania a także po jego zakończeniu. Nie musisz opuszczać posiłków. Możesz jeść trzy posiłki dziennie i jeszcze dwie przekąski! Dołącz do tysięcy zadowolonych osób które nie tyją po zakończeniu odchudzania. Wchodząc na stronę: www.idealnafigura.eu

2010-02-06 20:58:47
~odchudzamskutecznie.com.pl

Poczytaj koniecznie>schudniesz skutecznie. Te optymalne pełne niezbędnych witamin aminokwasów i antyoksydantów posiłki pozwalają na skuteczną redukcje wagi.Jesz naprawdę to co lubisz i tracisz na wadze.Ja tak schudłem 15 kg dwa lata temu do dziś trzymam wagę.Służę pomocą

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.