wyszukanie zaawansowane

ABC odchudzania

Dziewięć zasad odchudzania

25.05.2009

Kolorowe magazyny prześcigają się w ofertach nowych diet „specjalnie dla Ciebie”, dzięki którym odzyskasz smukłą figurę i stracisz zbędne kilogramy. By nie zginąć w tym gąszczu przedstawiamy dziewięć żelaznych zasad odchudzania, które powinna spełniać dobra dieta.

Zasada nr 1: dostarczaj organizmowi mniej kalorii niż jesteś w stanie spalić

W ofercie diet odchudzających często można odnaleźć takie, które reklamują się jako „niskowęglowodanowe” czy też „niskotłuszczowe”. Zwolennicy pierwszej twierdzą, że tylko ograniczenie ilości spożywanych węglowodanów może przynieść rezultaty odchudzania, ich przeciwnicy natomiast – że należy ograniczać ilość tłuszczów.Nie będziemy próbowali dociec, która z grup ma więcej racji. Jedno jest pewne: dobra dieta powinna być tak dobrana, by zapewniać organizmowi mniej kalorii, niż jest w stanie on spalić. W przeciwnym wypadku organizm będzie „magazynował” dodatkowe kalorie. Warto jednak pamiętać, że w zależności od naszego trybu życia spalamy różną ilość kalorii – dlatego dieta powinna być dobrana indywidualnie do naszych potrzeb!

Zasada nr 2: więcej protein = mniej podjadania
By zapewnić uczucie sytości i jednocześnie pozbyć się nieustającego uczucia głodu warto do swojej diety włączyć pokarmy bogate w proteiny. Idealnie nadaje się do tego koktajl owocowy (jagodowy lub bananowy) z dodatkiem dwóch łyżek białka serwatkowego oraz wodą. Białko serwatkowe można kupić w sklepie dla sportowców lub ze zdrową żywnością.

1 2 3 4
Tagi: nadwagaodchudzaniedieta
REKOMENDACJA
2019-01-27 20:59:46
~Diana

Ja akurat zdecydowałam się zastosować obok diety i ćwiczeń Foreverslim i mi się udało 14 kg mnie w 3miesiące. Wiem, ze dla wielu z was to mało, ale dla mnie wręcz idealnie

2018-06-23 22:57:13
~Justa

Slimunoxto jedyne znane mi tabletki odchudzające, które rzeczywiście cokolwiek w tym względzie dają. Odchudzanie nie jest proste, raczej odwrotnie, jest bardzo wymagające. Żeby rzeczywiście wasza dieta miała sens, musicie po prostu działać. Zmiana stylu życia musi mieć charakter trwały - wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku.

2017-11-09 18:16:31
~Jagoda

Wydawało mi się ze takie tabletki to bujda. Testowałam jednak Slimunox. Miałam ogromny problem z nadwagą. Źle się czułam i chwytałam się każdej metody. Pomógł mi faktycznie Slimunox. Stosowałam 3 miesiące i przez ten czas schudłam 12kg. Jestem bbardzo bardzo szczesliwa.

2017-10-25 19:15:23
~Inka

Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąc po zastosowaniu Foreverslimu. W końcu sukces i nie mam nadwagi

2017-10-12 19:07:17
~Agnieszka

To ja należę do tej grupy która zdaje sobie sprawę z działania suplementów diet.Ale u mnie rzeczywistość wyglądała tak że nie dałabym rady schudnąć gdyby nie Foreverslim.

2017-10-06 11:32:02
~Justyna

Ja już skończyłam się odchudzać z Slimunox udało mi się schudnąć.Ze zdrowiem nic złego się nie działo i nie dzieje a efekt jo-jo się nie pojawił.

2017-09-05 11:45:29
~Frania

Dla mnie bardzo istotne okazały się zmiany jakie dzięki Foreverslim wprowadziłam w swoje odżywiania.Te zmiany nie tylko pozwoliły mi schudnąc ale teraz procentuje bo nie muszę się martwic o to że znowu wróca niechciane kilogramy.

2017-08-29 14:11:26
~Dominika

Na rynku jest sporo preparatów które mają wspomagać odchudzanie jedne są lepsze inne gorsze.Ja zainwestowałam w Slimunox i moim skromnym zdaniem był to bardzo dobry wybór.Te tabletki pozwoliły mi schudnąć waga się utrzymuje a ja jestem w końcu szczęśliwa.

2017-08-14 19:41:37
~Elwira

U mnie też mija miesiąc od kiedy biorę Foreverslim i z każdym kilogramem mniej mam coraz większą motywację aby schudnąc jeszcze bardziej.

2017-07-27 07:03:40
~Kaja

Odchudzanie z Slimunox na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.