wyszukanie zaawansowane

ABC odchudzania

Ćwiczę, ćwiczę.... i nadal nic

30.10.2009

Kolejna wizyta w łazience. Z nadzieją stajesz  na wadze, spoglądasz niecierpliwie w dół......... Zaraz? Czemu nie schudłam?

Masa to nie wszystko
Jeśli postanowiłaś przejść na zbilansowaną, zdrową dietę, jednocześnie dużo ćwiczysz, nie kieruj się tylko masą swojego ciała. Zrzucisz dużo kilogramów jedynie głodząc się, a przecież nie o to chodzi, prawda? Pamiętaj o tym, że mięśnie są dużo cięższe niż tłuszcz, ćwicząc ciągle je rozwijasz i spalasz tłuszczyk.

Potrzebują one dużo energii do pracy, im lepiej rozwinięte mięsnie tym większe spalanie, a jednocześnie lepsza wytrzymałość na wysiłek fizyczny. Mimo wszystko waga może wcale nie spaść a wręcz przeciwnie. Nie przejmuj się tym, tylko przyjrzyj się swojej sylwetce- na pewno stanie się szczuplejsza, z ładnie wyrzeźbionymi mięśniami. Rzeczy natomiast staną się bardziej luźne.

Przyjrzyj się diecie
Żeby schudnąć musisz pamiętać, że twój bilans energetyczny musi być ujemny. To znaczy musisz dostarczyć organizmowi mniej kalorii niż zużywasz w ciągu dnia. Częstym błędem osób odchudzających się jest właśnie to, że mimo iż dużo ćwiczą, jedzą za wiele. Przez to ich bilans nadal jest na plusie. Nie przesadzaj jednak! Drakońskie diety może i przyniosą szybkie efekty. Alenie na długo.

1 2
Tagi: odchudzaniedieta
REKOMENDACJA
2016-05-12 21:00:43
~Ania

Oprócz ćwiczeń ważne jest też zdrowe odżywianie i suplementy, które znacznie przyspieszają walkę z nadwagą. Ja zaczęłam stosować suplementy firmy Olimp i naprawdę mogę je polecić. Firma stworzyła coś specjalnie dla kobiet - linię Queen Fit, w której znajdziemy produkt przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, odżywki białkowe wspomagające pracę organizmu przy wysiłku fizycznym jak i suplement oczyszczający organizm. Jak dla mnie - REWELACJA! Polecam!

2015-09-09 14:55:52
~Klaudia

Według mnie aby podnieść efektywność redukcji, tym samym podwajając jej efekty Należy zainwestować w suplement diety. Od siebie mogę polecić ten oto link [ http://bit.ly/SzybkoSchudnij ]znajdziesz tam suplement, który pomógł mi efektywniej zgubić tkankę tłuszczową a dodatkowo usuwa on szkodliwe toksyny z organizmu. Oparty jest na wyciągu z pestek Irvingia Gabonensis. Trzymam kciuki ;) Klaudia

2010-09-02 16:14:48
~Kacha

Same ćwiczenia nie pomogą jeśli się odpowiednio nie odżywiamy. Schudłam 10 kg. polecam. Zdrowo, smacznie, prosto, bez wyrzekania się ulubionych potraw i bez męczących ćwiczeń! www.idealnafigura.eu

2010-08-03 16:02:19
~Otylia MAZUR, W-wa

Należy zwyczajnie ćwiczyć mięśnie utrzymujące kręgosłup w prawidłowym pionie tzw. __MIĘŚNIE OKOŁO KRĘGOSŁUPOWE, a problem oddalamy. ĆWICZENIA, takie jeśli wykonujemy 15-20 minut, we własnym łóżku, 1 x w tygodniu, to wyniki tych ćwiczeń nas zaskakują, ponieważ mamy lepszą kondycję i większą ogólną sprawność całego organizmu, ____: DUŻO większą. Eliminujemy też; ZAPARCIA jednocześnie uzyskując NA STAŁE tzw. klasyczny PŁASKI BRZUCH.

2010-01-20 13:54:50
~johny

Ćwiczenia ok. Ale warto dodać konkretny program kontroli wagi. Nie dalej jak dwa lata temu przyszło mi walczyć z nadwagą.Nie miałem zielonego pojęcia od czego rozpocząć do puki nie natknąłem się na stronę www.odchudzamskutecznie.com.pl wystarczyła kilkuminutowa rozmowa a już wiedziałem że to zadziała.I tak też się stało straciłem zbędne 15 kg a waga nie zmieniła się do dziś.Dzięki CRW moje życie zmieniło się na normalne i zdrowe.Polecam

2010-01-18 00:22:22
~klara41@wp.pl

polecam program WW mnie się udało w 10 miesięcy schudnąć 43kg i to jedząc wszystko nawet w nocy. program jest przystosowany dla każdego nie ma możliwość nie schudnąć a i słodycze i ciasta nie muszą być likwidowane z jadłospisu. najważniejsze to planować co się je i zapisywać punkty. klucz do sukcesu. można jeść wszystko makarony, ryż, ziemniaki, mięso, pieczywo i słodycze. nic nie jest zabronione.mnie sie udało to każdemu może. wystarczy ograniczyć spożywane tłusz

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.