wyszukanie zaawansowane

ABC odchudzania

Herbatki odchudzające… portfele!

22.01.2010

Herbaty odchudzające i wszelkiego rodzaju produkty pochodne (batoniki, programy dietetyczne) to najlepiej sprzedające się placebo na świecie! Dlaczego tak łatwo „łykamy” bajkę o odchudzaniu za pomocą herbaty?

Producenci herbatek odchudzających trafili w potężną niszę wielkiego grona odbiorców. Otyłość stała się wszak problemem globalnym, a skoro tak, to trzeba było szybko odpowiedzieć na potrzeby rzeszy zrozpaczonych grubasów, którzy zapragnęli szybko tanio i co najważniejsze – bez wysiłku! – schudnąć.

Reklama dźwignią handlu?
Zaczęło się więc od ziołowych mieszanek sprzedawanych jako najskuteczniejsze i najłatwiejsze środki odchudzające. Przynęta szybko została połknięta, co nie było trudne, jako, że człowiek to takie dziwne stworzenie, które z natury jest próżne i leniwe. Chcemy się podobać (a współczesnym wyznacznikiem piękna jest ilość centymetrów wokół talii), a w dążeniu do osiągnięcia ideału urody bynajmniej nie zamierzamy się męczyć. I te czynniki wykorzystali producenci herbat odchudzających – SZYBKO i BEZ WYSIŁKU stań się PIĘKNA (-Y), czyli SZCZUPLEJSZY.

Co najistotniejsze, większość producentów sprytnie asekuruje się i nie nazywa swoich herbat środkami na odchudzanie. Ich produkty mają jedynie to odchudzanie „wspomagać”. A zgodnie z polskim prawem takie suplementy można bez ograniczeń reklamować, a co ciekawsze – nie trzeba też udowadniać ich działania (i tak jedynym dowodem na działanie tego typu herbatek pozostaje pani z reklamy, która z chudej staje się jeszcze chudszą i to niemal w jeden wieczór).

1 2 3 4
REKOMENDACJA
2018-06-19 10:26:29
~Anita

Swoje odchudzanie zakończyłam 6 tygodni temu - nie widać żadnych oznak efektu jojo, a w tej chwili jestem lżejsza o 13kg. Jest super :)

2018-04-11 18:38:22
~Anita

Z suplementów na odchudzanie najskuteczniejszy w moim przypadku okazał się Therm line pro. Dzięki niemu mój metabolizm przyspieszył i zaczęłam gubić tłuszcz. Do tego dostałam za darmo rozpisaną pode mnie dietę za jego zakup (pobrałam ją z therm-line.com)

2016-05-12 21:21:36
~Xenna

Bardziej niż herbatki odchudzające działają suplementy diety wspomagające odchodzanie. Próbowałam różnych sposobów na zrzucenie nadwagi. Herbatek też. Dopiero gdy zaczęłam stosować suplement Define It Lady z linii Queen Fit (firma Olimp), zobaczyłam efekty moich starań. Polecam wszystkim dziewczynom! :)

2015-09-09 14:51:36
~Ania

Według mnie aby podnieść efektywność redukcji, tym samym podwajając jej efekty Należy zainwestować w suplement diety. Od siebie mogę polecić ten oto link [ http://bit.ly/SzybkoSchudnij ]znajdziesz tam suplement, który pomógł mi efektywniej zgubić tkankę tłuszczową a dodatkowo usuwa on szkodliwe toksyny z organizmu. Oparty jest na wyciągu z pestek Irvingia Gabonensis. Trzymam kciuki ;) Ania

2013-08-25 16:38:06
~ala

Mama poleciła mi ostatnio sklep 5kilomniej .pl z suplementami diety; Kupiłam sobie, niskokaloryczny, orzeźwiający napój z zieloną i czarną herbatą, którą można pić na zimno lub gorąco. Składnik zielonej herbaty wspomaga odchudzanie, ponieważ przyśpiesza metabolizm i usuwa zbędne produkty przemiany materii. Świetna herbata i fajny sklep

2012-10-25 20:37:46
~Lonia

Szczupła sylwetka i pozostawanie w dobrej formie kojarzy się z ciężką pracą i odmawianiem sobie wszystkiego, co dobre. Tymczasem istnieje cała masa rzeczy, które możemy robić, by poprawić swój wygląd i kondycję, a które są przyjemne i pożyteczne. Bo jesz ulubione posiłki i tracisz na wadze. Tłuszczyk się spala sylwetka szczupleje ja tak pozbyłam się 15 kg rok temu i do dziś trzymam wagę. Polecam (twojaidealnafigura.pl)

2010-09-02 15:57:53
~Kacha

Herbatki tylko przeczyszczają a nie odchudzają! Trzeba jeść regularnie, zdrowo. Polecam sprawdzone, smaczne, zdrowe i proste odchudzanie, bez wyrzekania się potraw. idealnafigura.eu

2010-08-23 10:16:43
~EWA

Mój sposób na zgrabną figurę i zdrowie. Wejdź na: www.chudzi.pl

2010-06-02 22:34:46
~Dominiqa

Herbatki są znakomitym sposobem na szybkie zrzucanie zbędnych kilogramów. Ja przez miesiąc przed ślubem piłam herbatkę Fitea Intensywne Spalanie i udało mi się stracić całe 6 kg, a najważniejsze ze po takiej kuracji wcale nie zauważyłam efektu jo-jo. Zresztą co tam będę opowiadać, wystarczy poczytać o działaniu takiej herbatki http://fitea.pl

2010-04-27 11:52:41
~lord dorsz

POLECAM HERBATKĘ THERMOJETICS, KTÓRA "SPALA" TO CO POD SKÓRĄ I TO CO W JEDZENIU. (www.chudzi.pl)

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.