wyszukanie zaawansowane

Katalog diet

Dieta białkowa nie musi być groźna – przekonują twórcy diety OXY nawiązując oczywiście do słynnej diety Dukana, która na całym świecie ma coraz więcej przeciwników. OXY ma być lepsza. Czyżby?
 • Wakacyjny detoks organizmu

  Wakacje to doskonały czas na oczyszczanie. Trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach. Dominika Adamczyk, dietetyk medycyny chińskiej wyjaśnia, co jeść i jak ułożyć prawidłowe menu.

 • Najlepsza dieta dla pięknych zębów

  Podstawą pielęgnacji zębów jest nie tylko prawidłowa higiena jamy ustnej, ale także to, co zębom zdaje się głównie szkodzić - jedzenie. Dbając o właściwą dietę zapewnimy sobie piękny uśmiech na bardzo długo. Jakie produkty wprowadzić do jadłospisu?

 • Ranking: najlepsza dieta na 2015

  Dieta DASH – stosowaliście kiedyś? Według jednego z rankingów to najlepsza dieta. Najlepsza, bo nie tylko odchudzająca, ale i zdrowa. Ważne, by w gąszczu setek autorskich diet nie zapominać o tym, że w czasie odchudzania możemy sobie zaszkodzić

 • Czy dieta bezlaktozowa jest zdrowa?

  Ostatnio furorę robią diety wykluczające. Wśród nich hitem jest dieta bezlaktozowa, czyli pozbawiona produktów mlecznych. Dietetyk Dorota Osóbka tłumaczy, czy taki sposób odżywiania jest zdrowy.

 • Dieta nordycka (północna) – na czym polega?

  Jej siłą jest prostota i posiłki przygotowywane z produktów lokalnych. Pozwala schudnąć, przeciwdziała nadwadze i otyłości, pomaga obniżyć poziom cholesterolu, chroni serce i układ krwionośny, poprawia sprawność mózgu

12345...25