wyszukanie zaawansowane

Katalog diet

Dieta dopasowana do wieku

26.02.2010

To co możesz bezkarnie jeść w wieku 20-tu lat i nie zagrozi to specjalnie twojej sylwetce, w wieku 30-tu, 40-tu lat, nie powinno pojawiać się już w codziennym menu. Sprawdź co jeść a czego unikać w zależności od tego, ile masz lat.

Energiczna dwudziestka
Mając dwadzieścia lat, jesteś w szczytowej formie, twoja przemiana materii jest szybka, a ciało mocne i sprawne. To najlepszy czas na skuteczne odchudzanie, bo organizm łatwo pozbywa się zbędnych kilogramów.  Ten wiek ma też swoje przywileje- pozwalasz sobie na małe dietetyczne grzechy jak obiad w KFC czy Mc’Donaldzie. Tryb życia jest jednak jeszcze bardzo nieregularny, bo sen zastępują imprezy do białego rana, a zdrowe posiłki szybkie przegryzki o różnych porach dnia.

Nie rezygnuj z aktywności fizycznej. Jeśli już w tym wieku rozpoczniesz regularne ćwiczenia, jest mniejsze prawdopodobieństwo, że w wieku 40 lat będziesz mieć nadwagę. Poza tym, dobre nawyki utrzymują się przez całe życie. Więc w późniejszych latach będziesz mogła się cieszyć dobrą kondycją i ładną sylwetką. Polecamy ci taniec- np. salsę lub sambę, albo jogging, nordic walking. Najważniejsze, żeby ćwiczenia były dość dynamiczne. Dobrym sposobem na spalenie zbędnych kalorii (np. po posiłku typu Fast food) są spacery.

Odchudzając się w tym wieku, musisz pamiętać o kilku najważniejszych zasadach. Po pierwsze, odrzuć drakońskie diety, one wyniszczają tylko organizm  i istnieje duże ryzyko, że po zakończeniu głodówki znowu przytyjesz. Po drugie, twoje posiłki powinny być urozmaicone, nie wyrzucaj  z nich węglowodanów, pamiętaj o warzywach, owocach, nabiale i tłuszczach. To wszystko jest ci potrzebne. Dbaj, żeby dostarczyć też odpowiednią ilość wapnia.

Przeczytaj też inne ciekawe artykuły:

Najedzeni zapachem

Dlaczego kobiety na randkach jedzą sałatki?

Polecamy: Masz ochotę na randkę? Wejdź na doserca.pl

1 2
Tagi: dietawiekwagaodżywianie się
REKOMENDACJA
2019-01-27 20:44:26
~Iwa

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim .Na samej diecie jakoś nie za bardzo mi szło waga spadała bardzo powoli.Po włączeniu Foreverslim moje odchudzanie nabrało tempa.W sumie udało mi się zgubić 14 kg w niecałe trzy miesiące.

2018-08-13 14:55:35
~Amanda

Ja przez bardzo długi czas stosowałam różne suplementy i różne diety niestety u mnie efektów nie było żadnych.Teraz stosuję Foreverslim zmieniłam podejście wiem że bez ruszenia się z fotela nic nie będzie z żadnego odchudzania.Teraz jestem na diecie biorę Foreverslim i dwa razy dziennie po półgodziny ćwiczę.I proszę efekty są rewelacyjne już schudłam 9 kg a jeszcze całe półtora miesiąca przede mną.

2018-07-15 08:25:31
~Cecylia

Wiem o czym piszecie bo trafic na dobry i skuteczny suplement jest bardzo ciężko.Ja zdecydowałam się na Slimunox dopiero w tedy kiedy zobaczyłam efekty u mojej bliskiej znajomej.U nas obydwóch efekty stosowania tych tabletek jest po prostu rewelacyjny.

2017-12-05 18:13:54
~Bernadka

Zmagając się ze swoją nadwagą przetestowałam już chyba wszystko dieta,tabletki efektów nie było.Zrobiłam badania bo myślałam że mam problemy z tarczycą i dla tego nie mogę schudnąć.Buszując po internecie trafiłam na stronę odchudzanie i tam przeczytałam notkę o Foreverslimi. Kupiłam go na Allegro.Postanowiłam zaryzykować,no i tym razem się udało.Naprawdę chudnę i to przeszło kilogram na tydzień.Chyba wcześniej źle wybierałam tabletki.

2017-09-21 14:10:03
~Marysia

Schudłam na Slimunox dość sporo.Ale dla mnie większym wyzwaniem jest utrzymanie tej wagi niż jej utrata.Staram się jem tak jak przez ostatnie miesiące tyle samo ćwiczę.Na razie jest ok.waga nie wraca i mam nadzieję że tak zostanie.

2017-07-11 18:46:38
~Marcelina

Dla mnie Foreverslim są to również tabletki bardzo skuteczne ale przy braniu ich trzeba pamiętać o ich regularnym braniu i o wprowadzeniu zasad o których jest mowa w ulotce.Ważną rzeczą jest również aby kupować tabletki u dystrybutora to daje pewność oryginalności tabletek i ich skuteczności.

2014-05-05 21:57:17
~wiktoria

W pobliskim sklepie pracuje pewna Pani, której sylwetki pozazdrościła by każda z nas. Gdy rozmawiałyśmy kilka miesięcy temu o dietach okazało się, że całkiem niedawno ta atrakcyjna Pani miała 16 kg nadwagi i nosiła rozmiar 48. Jeszcze większym zaskoczeniem dla mnie było iż ma 57 lat. Okazało się, że korzysta ze zdrowych rozwiązań i poleciła mi pewien Klub ( klubdiety.pl/o-klubie ) dzięki któremu wygląda dziś wspaniale i czuje się znakomicie, zawsze jest w świetn

2011-02-15 21:31:26
~cri57

A gdzie dieta dla 50-ki,60-ki,70-ki 80-ki,90-ki? tez istniejemy i umiemy poslugiwac sie internetem.

2010-06-04 11:45:27
~arek

Wielu zastanawiało się czy odchudzanie ma sens, wielu czy poprawi się ich zdrowie…ale wielu wiedziało, że przyszedł czas by podjąć kroki aby zrealizować cel, którym jest dobre samopoczucie i ładna sylwetka! I ONI WYGRALI z nadwagą! Nie licz na cuda, w odchudzaniu one się nie zdarzają! Tylko ZDECYDOWANI osiągają swój cel! Darmowe konsultacje (http://arek.mojawaga.pl/index.php? ID=8179) i wiele wartościowych informacji!

2010-06-04 11:45:02
~arek

aa2j6

12

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.