wyszukanie zaawansowane

Katalog diet

Dieta Cambridge

21.07.2008

Dieta Cambridge jest dietą popularną, opierającą się na specjalnych zupach oraz napojach w proszku, rozpuszczanych w wodzie. Na rynku dostępne są także batony oraz koktajle. Podczas stosowania diety spożywa się trzy lub cztery posiłki w ciągu dnia, w zależności od płci oraz wzrostu. Dieta jest bardzo niskokaloryczna,  jeden posiłek to nie więcej niż 140 kcal, tak więc przyjmowana dziennie ilość kalorii to 420 lub 560 kcal.Przewidywane efekty

Już po upływie tygodnia można odnotować efekty stosowania diety Cambridge. Dieta powinna trwać trzy tygodnie i w tym czasie zrzucić można nawet 10 kilogramów. Prawidłowo stosowana dieta powinna składać się z dwóch etapów. Pierwszy z nich to etap ścisłej diety Cambridge, podczas którego jeść można tylko zupki, koktajle oraz batony. W ten sposób można odżywiać się nie dłużej niż przez trzy tygodnie. Drugi etap to dieta mieszana. Obok dań z proszku, do diety stopniowo powoli wprowadza się normalne posiłki, których kaloryczność nie powinna przekraczać 1000 kcal.

Podczas stosowania diety konieczne jest wypijanie minimum dwóch litrów wody mineralnej dziennie.

1 2 3 4
REKOMENDACJA
2013-11-02 09:50:42
~Andrzej

a ja polecam Eurodietę, która oprócz produktów w saszetkach posiada gotowe produkty dietetyczne, makaron, muffiny, placki, www.eurodieta.pl

2008-11-19 13:49:33
~kotek

Witajcie ta dieta jest bardzo bardzo stosowalam ja i schudlam 8 kilogramow do tej pory utrzymuje wage o ktorej juz dawno marzylam ,bylo ciezko ale warto sie pomeczyc dla wymarzonej sylwetki !

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.