wyszukanie zaawansowane

Eksperci

 • Akop Szostak

  Akop Szostak - Kulturysta

  Mistrz Europy w kulturystyce klasycznej Juniorów oraz medalista Mistrzostw Świata. Zdobywca medalu za wybitne osiągnięcia i zasługi w sporcie. GYM SUPERVISOR w Klubie "First Class Fitness" w Warszawie. Od kilku lat aktywnie pisze w czasopismach o tematyce FIT.  Specjalizacją Akopa jest odżywianie oraz suplementacje, zarówno w sporcie jak i życiu codziennym. Więcej informacji na stronie www.akopszostak.pl

 • Arek Kozłowski

  Arek Kozłowski - trener kulturystyki

  Trener kulturystyki oraz dietetyk sportowy. Jako trener nowoczesny jest swoistą encyklopedią wiedzy także w dziedzinie treningu fitness, zasad sportowego żywienia i suplementacji, biochemii i fizjologii wysiłku sportowego. Więcej o najnowszej książce Arka Kozłowskiego:

 • Dorota Sudoł

  Dorota Sudoł - instruktor fitness

  Nauczyciel wychowania fizycznego oraz specjalistka w zakresie żywienia człowieka. Instruktor fitness i pływania. Specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych (gimnastyka dla otyłych i osób starszych, gimnastyka dla ciężarnych). Zajmuje się także profilaktyką bólów kręgosłupa, prowadzi ćwiczenia na piłkach i gimnastykę w wodzie. Więcej na stronie prywatnej.

 • Aneta Łańcuchowska

  Aneta Łańcuchowska - Dietetyk

  Specjalista z zakresu nauk o żywieniu człowieka, współwłaściciel Poradni Dietetycznej „hälsa” oraz dietetyk w Holmes Place - Hotel Hilton w Warszawie. Talent, wiedza, a przede wszystkim duże doświadczenie Anety, sprawia, iż każdy klient pod  jej opieką osiąga wcześniej założony cel, co przekłada się na wciąż rosnącą  renomę jej usług. Poradnia Dietetyczna „hälsa” specjalizuje się w układaniu zbilansowanych diet, uwzględniając  problemy zdrowotne, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne,  styl życia oraz poziom aktywności fizycznej klientów.

 • Karolina Malecka

  Karolina Malecka - Doradca żywieniowy

  Pedagog, szkoleniowiec, absolwentka Technologii Żywności i Żywienia na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu dietetyki i żywienia człowieka na Uniwersytecie Rzeszowskim. Zajmuje się prowadzeniem zajęć dydaktycznych oraz kursów dietetyki i odchudzania opartych na autorskim programie, pisaniem artykułów o tematyce żywieniowej oraz układaniem indywidualnych planów żywieniowych.

 • Renata Jassowicz

  Renata Jassowicz - Doradca żywieniowy

   

  W Instytucie Dietetyki i Nowoczesnych Metod Odchudzania Beauty Essence opracowuje indywidualne programy żywieniowe.


 • Gabriela Wanat

  Gabriela Wanat - dietetyk

  Prowadzi własną firmę AkuDanceVita. Propaguje połączenie aktywności fizycznej i prawidłowego żywienia jako podstawę zdrowego stylu życia. Autorka licznych diet i artykułów w ogólnopolskim miesięczniku "Super linia". Stale dokształca się w swojej dziedzinie, szczególnie interesuje ją obszar dotyczący odchudzania i zaburzeń odżywiania.