wyszukanie zaawansowane

Eksperci

Arek Kozłowski

Arek Kozłowski

trener kulturystyki

Trener kulturystyki oraz dietetyk sportowy. Jako trener nowoczesny jest swoistą encyklopedią wiedzy także w dziedzinie treningu fitness, zasad sportowego żywienia i suplementacji, biochemii i fizjologii wysiłku sportowego. Więcej o najnowszej książce Arka Kozłowskiego:

 • Witam serdecznie. Mam pytanie w sprawie ćwiczeń na mięśnie brzucha. Chodzę na siłownię i jestem ogólnie bardzo zadowolona, jedyny mój problem to brzuch - nie jestem do końca z niego zadowolona. Czy mógłby mi Pan podać skuteczne ćwiczenia na mięśnie brzucha?
Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

  Witam serdecznie. Mam pytanie w sprawie ćwiczeń na mięśnie brzucha. Chodzę na siłownię i jestem ogólnie bardzo zadowolona, jedyny mój problem to brzuch - nie jestem do końca z niego zadowolona. Czy mógłby mi Pan podać skuteczne ćwiczenia na mięśnie brzucha? Z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

 • Co daje trening na bieżni ?
W jaki sposób najlepiej ćwiczyć ? Jestem po zerwaniu więzadła krzyżowego i nie czuję się jeszcze na siłach, żeby biegać.

  Co daje trening na bieżni ? W jaki sposób najlepiej ćwiczyć ? Jestem po zerwaniu więzadła krzyżowego i nie czuję się jeszcze na siłach, żeby biegać.

 • Proszę o poradę, jak zgubić brzuszek i zbędnych parę kilogramów.Mam 40 lat i pomimo jazdy rowerem nic mi ni ubywa. Pozdrawiam!A

  Proszę o poradę, jak zgubić brzuszek i zbędnych parę kilogramów.Mam 40 lat i pomimo jazdy rowerem nic mi ni ubywa. Pozdrawiam!A

 • Mam 180cm wzrostu, ważę 74kg. Jestem dość szczupłej budowy ciała. Uprawiam dość czynnie sport, jednakże na siłownię nie mam czasu. Wszystko prócz brzucha mam szczupłe (nie jest on aż tak duży-jednakże jest tam za dużo tłuszczyku jak dla mnie). Rozumiem że to kwestia biegania i spalenia tego brzucha, ale chciałbym mieć jakąś dietę, by przybrać na masie. Jadłem już kiedyś przez długi okres czasu potrawy bogate w białko, lecz że tak powiem, wszystko wchodziło mi w brzuszek :) Chciałbym przybrać na całym ciele, nie tylko na brzuchu:)

pozdrawiam serdecznie

  Mam 180cm wzrostu, ważę 74kg. Jestem dość szczupłej budowy ciała. Uprawiam dość czynnie sport, jednakże na siłownię nie mam czasu. Wszystko prócz brzucha mam szczupłe (nie jest on aż tak duży-jednakże jest tam za dużo tłuszczyku jak dla mnie). Rozumiem że to kwestia biegania i spalenia tego brzucha, ale chciałbym mieć jakąś dietę, by przybrać na masie. Jadłem już kiedyś przez długi okres czasu potrawy bogate w białko, lecz że tak powiem, wszystko wchodziło mi w brzuszek :) Chciałbym przybrać na całym ciele, nie tylko na brzuchu:) pozdrawiam serdecznie

 • Mam 21 lat i ćwiczę od 5 lat amatorsko kulturystykę. Mam pytanie, co do treningu

  Mam 21 lat i ćwiczę od 5 lat amatorsko kulturystykę. Mam pytanie, co do treningu "6 Weidera". Podobno są najlepsze, by zrobić tzw. "kaloryfer" na brzuchu? Jest on rozpisany na 6 tygodni, a co po tych 6 tygodniach? Co dalej? Mam zaczynać od początku cały trening?