wyszukanie zaawansowane

Eksperci

Arek Kozłowski

Arek Kozłowski

trener kulturystyki

Trener kulturystyki oraz dietetyk sportowy. Jako trener nowoczesny jest swoistą encyklopedią wiedzy także w dziedzinie treningu fitness, zasad sportowego żywienia i suplementacji, biochemii i fizjologii wysiłku sportowego. Więcej o najnowszej książce Arka Kozłowskiego:

 • Kupiłam sobie rowerek stacjonarny i chciałbym dobrze go wykorzystać, stracić z 3 kilogramy (przy wzroście 160 ważę 54 kg).Dodam ze mam figurę gruszki: płaski brzuszek, ale mocno rozbudowane nóżki. Jak mam ćwiczyć i jak często, żeby nie rozbudowywać nóg, a jedynie je ujędrnić i czy pora jazdy na rowerku jest istotna? Ze względu, że z pracy wracam codziennie po 18, mogę ćwiczyć jedynie późnym popołudniem.

  Kupiłam sobie rowerek stacjonarny i chciałbym dobrze go wykorzystać, stracić z 3 kilogramy (przy wzroście 160 ważę 54 kg).Dodam ze mam figurę gruszki: płaski brzuszek, ale mocno rozbudowane nóżki. Jak mam ćwiczyć i jak często, żeby nie rozbudowywać nóg, a jedynie je ujędrnić i czy pora jazdy na rowerku jest istotna? Ze względu, że z pracy wracam codziennie po 18, mogę ćwiczyć jedynie późnym popołudniem.

 • Przestałam palić i bardzo utyłam, mimo, że jem niewiele nie mogę schudnąć. Nie mam zbyt dużo czasu na ćwiczenia a pracę mam raczej siedzącą.Co mam robić, do kogo udać się po pomoc?

  Utyłam po rzuceniu palenia

  Przestałam palić i bardzo utyłam, mimo, że jem niewiele nie mogę schudnąć. Nie mam zbyt dużo czasu na ćwiczenia a pracę mam raczej siedzącą.Co mam robić, do kogo udać się po pomoc?

 • kilka lat temu zaczelam regularnie ćwiczyć w klubach fitness i od razu były tego efekt- bez ograniczania jedzenia kilka kilo w dół. Zaraziłam się sportem i tak to przygoda trwa do dziś, natomiast gorzej już jest z efektami, waga znowu poszła w górę pomimio regularnej dawki ruchu. Czy to możliwe, że już organizm się przyzwyczaił i teraz jakoś ta przemiana się spowolniła?! Przecież podobno ruch ją przyspiesza, a nie spowalnia... I co w takim razie byłoby gdybym przestała ćwiczyć?

  Tycie pomimo ruchu?

  kilka lat temu zaczelam regularnie ćwiczyć w klubach fitness i od razu były tego efekt- bez ograniczania jedzenia kilka kilo w dół. Zaraziłam się sportem i tak to przygoda trwa do dziś, natomiast gorzej już jest z efektami, waga znowu poszła w górę pomimio regularnej dawki ruchu. Czy to możliwe, że już organizm się przyzwyczaił i teraz jakoś ta przemiana się spowolniła?! Przecież podobno ruch ją przyspiesza, a nie spowalnia... I co w takim razie byłoby gdybym przestała ćwiczyć?

 • Witam.Chciałabym wiedzieć ,jakie ćwiczenia możliwe do wykonywania na co dzień w domu są najskuteczniejsze, by wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie pośladków, jak również zapewnić sobie nie tylko silny mięsień brzucha lecz także wyjątkowo smukłą talię.

  Wyrzeźbione pośladki

  Witam.Chciałabym wiedzieć ,jakie ćwiczenia możliwe do wykonywania na co dzień w domu są najskuteczniejsze, by wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie pośladków, jak również zapewnić sobie nie tylko silny mięsień brzucha lecz także wyjątkowo smukłą talię.

 • witam !! mam 18 lat udało mi sie juz przytyc 15 kg cwiczac w domu .bardzo chce zwiekszyc obwód bicepsów ramion i reszte miesni na górze ciała.mam do dyspozycji ciezar 20kg.(hantle) co pan proponuje bym uzyskał wymazony efekt ?? pozdrawiam

  Jak zwiększyć obwód bicepsów?

  witam !! mam 18 lat udało mi sie juz przytyc 15 kg cwiczac w domu .bardzo chce zwiekszyc obwód bicepsów ramion i reszte miesni na górze ciała.mam do dyspozycji ciezar 20kg.(hantle) co pan proponuje bym uzyskał wymazony efekt ?? pozdrawiam