wyszukanie zaawansowane

Eksperci

Arek Kozłowski

Arek Kozłowski

trener kulturystyki

Trener kulturystyki oraz dietetyk sportowy. Jako trener nowoczesny jest swoistą encyklopedią wiedzy także w dziedzinie treningu fitness, zasad sportowego żywienia i suplementacji, biochemii i fizjologii wysiłku sportowego. Więcej o najnowszej książce Arka Kozłowskiego:

 • Chcę zainwestować w sprzęt do ćwiczeń w domu ? co Pan poleca na początek? Rower? Bieżnię?

  Siłownia w domu

  Chcę zainwestować w sprzęt do ćwiczeń w domu ? co Pan poleca na początek? Rower? Bieżnię?

 • Trener w klubie zaproponował mi oprócz aerobiku ćwiczenia w siłowni. Chcę schudnąć, ale na pewno nie podobają mi się mięśnie jak u kulturystek. Czy siłownia nie spowoduje, że będę za bardzo umięśniona?

  Czy siłownia spowoduje duży przyrost mięśni u kobiety?

  Trener w klubie zaproponował mi oprócz aerobiku ćwiczenia w siłowni. Chcę schudnąć, ale na pewno nie podobają mi się mięśnie jak u kulturystek. Czy siłownia nie spowoduje, że będę za bardzo umięśniona?

 • 4 miesiące temu uległam wypadkowi na nartach - diagnoza zerwane więzadła krzyżowe przednie i poboczne strzałkowe, wskazanie do rekonstrukcji. Przygotowuję się do niej na siłowni, jednak pomimo upływu czasu nie ustepuje ból w okolicach przyczepu głowy przyśrodkowej mięśnia czworogłowego - w momencie obciążenia całkowicie wyprostowanej nogi. Co to może być? jak to ćwiczyć?

  Ćwiczenia po wypadku na nartach

  4 miesiące temu uległam wypadkowi na nartach - diagnoza zerwane więzadła krzyżowe przednie i poboczne strzałkowe, wskazanie do rekonstrukcji. Przygotowuję się do niej na siłowni, jednak pomimo upływu czasu nie ustepuje ból w okolicach przyczepu głowy przyśrodkowej mięśnia czworogłowego - w momencie obciążenia całkowicie wyprostowanej nogi. Co to może być? jak to ćwiczyć?

 • Chciałabym ujędrnić pośladki. Chodzę na siłownię - ćwiczę na stepperze. Czy to prawda, że przysiady to najlepsza metoda na poprawę wyglądu tej części ciała. Ile czasu trzeba dziennie poświecić na ćwiczenia i czy mam ćwiczyć codziennie?

  Jak ujędrnić pośladki?

  Chciałabym ujędrnić pośladki. Chodzę na siłownię - ćwiczę na stepperze. Czy to prawda, że przysiady to najlepsza metoda na poprawę wyglądu tej części ciała. Ile czasu trzeba dziennie poświecić na ćwiczenia i czy mam ćwiczyć codziennie?

 • Miesiąc temu zmieniłam pracę do tej pory cały dzień chodziłam, a teraz raczej siedzę. Zawsze miałam problem ze zbędną tkanką tłuszczową na udach, ale teraz doszedł jeszcze cellulit. Nie wiem jakie ćwiczenia mogłabym wykonywać aby się go pozbyć? Dodam jeszcze ze mam bardzo rozwinięte mięśnie i zależało by mi aby ćwiczenia nie spowodowały ich rozwijania.

  Pozbyć się cellulitu

  Miesiąc temu zmieniłam pracę do tej pory cały dzień chodziłam, a teraz raczej siedzę. Zawsze miałam problem ze zbędną tkanką tłuszczową na udach, ale teraz doszedł jeszcze cellulit. Nie wiem jakie ćwiczenia mogłabym wykonywać aby się go pozbyć? Dodam jeszcze ze mam bardzo rozwinięte mięśnie i zależało by mi aby ćwiczenia nie spowodowały ich rozwijania.