wyszukanie zaawansowane

Eksperci

Arek Kozłowski

Arek Kozłowski

trener kulturystyki

Trener kulturystyki oraz dietetyk sportowy. Jako trener nowoczesny jest swoistą encyklopedią wiedzy także w dziedzinie treningu fitness, zasad sportowego żywienia i suplementacji, biochemii i fizjologii wysiłku sportowego. Więcej o najnowszej książce Arka Kozłowskiego:

 • Chodzę codziennie na zajęcia fitness, przy czym trzy razy w tygodniu są to zajęcia z użyciem ciężarków. Pomimo, iż uczęszczam na zajęcia już długo, to nadal mam słabe ręce. Zajęcia z kilogramowymi ciężarkami nie sprawiają mi kłopotów, ale już 1,5 kg sprawiają, że przy kolejnych powtórzeniach ręce mi mdleją. Czy powinnam ćwiczyć z mniejszym obciążeniem, czy jednak forsować się i zwiększyć obciążenie na siłę?

  "Mdlejące" ręce w trakcie ćwiczeń z ciężarkami

  Chodzę codziennie na zajęcia fitness, przy czym trzy razy w tygodniu są to zajęcia z użyciem ciężarków. Pomimo, iż uczęszczam na zajęcia już długo, to nadal mam słabe ręce. Zajęcia z kilogramowymi ciężarkami nie sprawiają mi kłopotów, ale już 1,5 kg sprawiają, że przy kolejnych powtórzeniach ręce mi mdleją. Czy powinnam ćwiczyć z mniejszym obciążeniem, czy jednak forsować się i zwiększyć obciążenie na siłę?

 • Mam 185 cm wzrostu a ważę 65 kg. Jakie ćwiczenia i dieta pozwoliłaby mi w miarę szybko przybrać parę kilogramów?

  Jak szybko przybrać parę kilogramów

  Mam 185 cm wzrostu a ważę 65 kg. Jakie ćwiczenia i dieta pozwoliłaby mi w miarę szybko przybrać parę kilogramów?