wyszukanie zaawansowane

Eksperci

Dorota Sudoł

Dorota Sudoł

instruktor fitness

Nauczyciel wychowania fizycznego oraz specjalistka w zakresie żywienia człowieka. Instruktor fitness i pływania. Specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych (gimnastyka dla otyłych i osób starszych, gimnastyka dla ciężarnych). Zajmuje się także profilaktyką bólów kręgosłupa, prowadzi ćwiczenia na piłkach i gimnastykę w wodzie. Więcej na stronie prywatnej.

 • Chciałabym się dowiedzieć na jaką formę ćwiczeń fitness najlepiej się zapisać aby spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić swoja sylwetkę?

  Chciałabym się dowiedzieć na jaką formę ćwiczeń fitness najlepiej się zapisać aby spalić tkankę tłuszczową i wyrzeźbić swoja sylwetkę?

 • Droga Pani Doroto,
mam 16 lat, 170 cm wzrostu i 65 kg wagi. Wiem, że wielu daibetyków uważa,że moje parametry nie są niepoprawne. Ja chciałabym by były dobre. Niedawno zauważyłam u siebie przyrost tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach i pupie.
Chciałabym jakoś temu zaradzić. Wiem, że ćwiczenia są obowiązkowe, ale wiem także że potrzebna jest specjalna dieta, by schudnąć i przybrać masę mięśniową.
Mam także problemy z kolanami. Moje rzepki są nie stabilne. Przez to potrzebuje wyrzeźbić mięśnie w udach, by móc normalnie funkcjonować. Proszę o pomoc...
Z góry Dziękuję.
Basia Mikołajczyk

  Droga Pani Doroto, mam 16 lat, 170 cm wzrostu i 65 kg wagi. Wiem, że wielu daibetyków uważa,że moje parametry nie są niepoprawne. Ja chciałabym by były dobre. Niedawno zauważyłam u siebie przyrost tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach i pupie. Chciałabym jakoś temu zaradzić. Wiem, że ćwiczenia są obowiązkowe, ale wiem także że potrzebna jest specjalna dieta, by schudnąć i przybrać masę mięśniową. Mam także problemy z kolanami. Moje rzepki są nie stabilne. Przez to potrzebuje wyrzeźbić mięśnie w udach, by móc normalnie funkcjonować. Proszę o pomoc... Z góry Dziękuję. Basia Mikołajczyk

 • choruje na rzs oraz zwyrodnienie stawow kolanowych jakie cwiczenia moge wykonywac w domu

  Ćwiczenia w chorobach stawów

  choruje na rzs oraz zwyrodnienie stawow kolanowych jakie cwiczenia moge wykonywac w domu

 • Kilka razy w tygodniu ćwiczę fitness są to półgodzinne ćwiczenia opracowane przez amerykankę Tamilee do tego robie po raz drugi szóstke Waidera,wcześniej schudłam około 8 kilogramów,teraz juz nie jestem na diecie ale staram sie ograniczać,ćwiczę tylko po to by umięśnić ciało,moje pytanie brzmi nastepująco czy jezeli np po pół roku przerwe ćwiczenia bo osiągne juz taką sylwetkę jakiej chciałam to moje ciało nie stanie się znowu jak w punkcie wyjścia,chodzi mi o to czy bede juz musiala do końca życia ćwiczyć aby nie utracić mięśni????

  Czy trzeba ćwiczyć do końca życia?

  Kilka razy w tygodniu ćwiczę fitness są to półgodzinne ćwiczenia opracowane przez amerykankę Tamilee do tego robie po raz drugi szóstke Waidera,wcześniej schudłam około 8 kilogramów,teraz juz nie jestem na diecie ale staram sie ograniczać,ćwiczę tylko po to by umięśnić ciało,moje pytanie brzmi nastepująco czy jezeli np po pół roku przerwe ćwiczenia bo osiągne juz taką sylwetkę jakiej chciałam to moje ciało nie stanie się znowu jak w punkcie wyjścia,chodzi mi o to czy bede juz musiala do końca życia ćwiczyć aby nie utracić mięśni????

 • jakie ćwiczenia są najlepsze na tzw 'bryczesy' i górną partie ud. mam 165 cm wzrostu i waze ok 60 kg i nieproporcjonalna figure - gora w rozmiarze 36-38 a doł 40-42. bardzo prosze o porade

  Jak pozbyć się "bryczesów"?

  jakie ćwiczenia są najlepsze na tzw 'bryczesy' i górną partie ud. mam 165 cm wzrostu i waze ok 60 kg i nieproporcjonalna figure - gora w rozmiarze 36-38 a doł 40-42. bardzo prosze o porade