wyszukanie zaawansowane

Eksperci

Dorota Sudoł

Dorota Sudoł

instruktor fitness

Nauczyciel wychowania fizycznego oraz specjalistka w zakresie żywienia człowieka. Instruktor fitness i pływania. Specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych (gimnastyka dla otyłych i osób starszych, gimnastyka dla ciężarnych). Zajmuje się także profilaktyką bólów kręgosłupa, prowadzi ćwiczenia na piłkach i gimnastykę w wodzie. Więcej na stronie prywatnej.

 • Ćwiczenia po 50-tce

  Jestem po 50-tce i mam osteoporozę. Chciałabym zacząć ćwiczyć, żeby poprawić kondycję. Na jakie zajęcia mogę chodzić, żeby nie zrobić sobie krzywdy.

 • Aerobik dla panów?

  Próbuję namówić męża, żeby chodził ze mną na aerobik, ale on upiera się, że są to zajęcia tylko dla kobiet. Jak go przekonać?

 • Jak schudnąć po ciąży?

  Dwa miesiące temu urodziłam dziecko. Karmię piersią, więc stosowanie diety odchudzającej nie wchodzi w grę. Ale chciałabym poprawić swój wygląd i wrócić do kondycji sprzed ciąży. Czy mogę już chodzić na jakieś zajęcia fitness.

 • Czy nadmiar ruchu może być szkodliwy?

  Moja 16-letnia córka coraz więcej ćwiczy. Trzy razy w tygodniu chodzi na aerobik, w weekendy na basen i codziennie jeździ na rowerze. Je raczej normalnie i chyba nie chodzi o to, że chce schudnąć, ale czy taka duża ilość ruchu nie może być szkodliwa?

 • Schudnąć na basenie?

  Chciałabym schudnąć ok. 6 kilogramów. Chodzę na basen około 5 dni w tygodniu ale nie widzę u siebie żadnych zmian. Nie jestem na żadnej diecie ale przestrzegam kilku zasad jeżeli chodzi o jedzenie. Na ogół nie mam wielkiego zapału do ćwiczeń. Co mogę zrobić by zrzucić zbędne kilogramy?