wyszukanie zaawansowane

Eksperci

Aneta Łańcuchowska

Aneta Łańcuchowska

Dietetyk

Specjalista z zakresu nauk o żywieniu człowieka, współwłaściciel Poradni Dietetycznej „hälsa” oraz dietetyk w Holmes Place - Hotel Hilton w Warszawie. Talent, wiedza, a przede wszystkim duże doświadczenie Anety, sprawia, iż każdy klient pod  jej opieką osiąga wcześniej założony cel, co przekłada się na wciąż rosnącą  renomę jej usług. Poradnia Dietetyczna „hälsa” specjalizuje się w układaniu zbilansowanych diet, uwzględniając  problemy zdrowotne, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne,  styl życia oraz poziom aktywności fizycznej klientów.

 • Witam. Mam 17 lat jestem początkującym kolarzem. Prosiłbym o wskazówki, rady, diety które powiedzą mi jak się odżywiać żeby mieć dużo węglowodanów i innych minerałów ale, jednocześnie zapewniały dużo siły.

  Witam. Mam 17 lat jestem początkującym kolarzem. Prosiłbym o wskazówki, rady, diety które powiedzą mi jak się odżywiać żeby mieć dużo węglowodanów i innych minerałów ale, jednocześnie zapewniały dużo siły.

 • Mam 27 lat i dużą niedowagę. Chciałabym się dowiedzieć jak przytyć. W mojej diecie głównymi składnikami są warzywa i owoce; z mięsa tylko drób. Co mogę zrobić, żeby przytyć?

  Mam 27 lat i dużą niedowagę. Chciałabym się dowiedzieć jak przytyć. W mojej diecie głównymi składnikami są warzywa i owoce; z mięsa tylko drób. Co mogę zrobić, żeby przytyć?

 • Witam, od długiego czasu walczę z trądzikiem, dermatolodzy i kosmetyki zawiodły, postanowiłam oczyścić swój organizm i odżywiać się zdrowo, jest to jednak trudne bez mobilizacji jaką nadałoby mi sztywne trzymanie się ustalonej diety, proszę mi takową polecić, serdecznie dziękuję.

  Witam, od długiego czasu walczę z trądzikiem, dermatolodzy i kosmetyki zawiodły, postanowiłam oczyścić swój organizm i odżywiać się zdrowo, jest to jednak trudne bez mobilizacji jaką nadałoby mi sztywne trzymanie się ustalonej diety, proszę mi takową polecić, serdecznie dziękuję.

 • Mam 16 lat 177cm i ważę 87kg. Od dawna z tym walczę ale nie wiem już co robić. Chwytałam się różnych diet nawet porady u dietetyka ale nic mi to nie dało. W zeszłym roku ważyłam 77kg i postanowiłam schudnąć. Udało mi się zrzucić 7kg przyszły wakacje i wyjechałam na obóz przytyłam 1kg a potem wyjechałam z rodzicami i wróciłam do poprzedniej wagi. Rok szkolny był dla mnie bardzo stresujący bo to 3 gimnazjum test itp i przytyłam kolejne 10!!! Pomóż mi. Znam reguły czyli nie popijać jeść wolno, zakaz słodyczy chleba jedzenia po 19. Najgorsze jest to że mam płaski brzuch ale boczki i grube potężne uda i obrzydliwe łydki nawet jak chudnę one zostają co mam zrobić?

  Mam 16 lat 177cm i ważę 87kg. Od dawna z tym walczę ale nie wiem już co robić. Chwytałam się różnych diet nawet porady u dietetyka ale nic mi to nie dało. W zeszłym roku ważyłam 77kg i postanowiłam schudnąć. Udało mi się zrzucić 7kg przyszły wakacje i wyjechałam na obóz przytyłam 1kg a potem wyjechałam z rodzicami i wróciłam do poprzedniej wagi. Rok szkolny był dla mnie bardzo stresujący bo to 3 gimnazjum test itp i przytyłam kolejne 10!!! Pomóż mi. Znam reguły czyli nie popijać jeść wolno, zakaz słodyczy chleba jedzenia po 19. Najgorsze jest to że mam płaski brzuch ale boczki i grube potężne uda i obrzydliwe łydki nawet jak chudnę one zostają co mam zrobić?

 • Witam mam 52 lata i zaczęłam wchodzić w okres menopauzy w ciągu 2 lat bardzo przytyłam, przy wzroście 170 ważę 88 kg .Stosowałam już chyba wszystkie możliwości od diet po tabletki nawet te na receptę /meridia/
Chudłam na krótko, po czym waga wracała podwójnie.Nie potrafię dać sobie z tym rady. Proszę o jakąś konkretną i fachową radę.
pozdrawiam

  Witam mam 52 lata i zaczęłam wchodzić w okres menopauzy w ciągu 2 lat bardzo przytyłam, przy wzroście 170 ważę 88 kg .Stosowałam już chyba wszystkie możliwości od diet po tabletki nawet te na receptę /meridia/ Chudłam na krótko, po czym waga wracała podwójnie.Nie potrafię dać sobie z tym rady. Proszę o jakąś konkretną i fachową radę. pozdrawiam

12