wyszukanie zaawansowane

Eksperci

Aneta Łańcuchowska

Aneta Łańcuchowska

Dietetyk

Specjalista z zakresu nauk o żywieniu człowieka, współwłaściciel Poradni Dietetycznej „hälsa” oraz dietetyk w Holmes Place - Hotel Hilton w Warszawie. Talent, wiedza, a przede wszystkim duże doświadczenie Anety, sprawia, iż każdy klient pod  jej opieką osiąga wcześniej założony cel, co przekłada się na wciąż rosnącą  renomę jej usług. Poradnia Dietetyczna „hälsa” specjalizuje się w układaniu zbilansowanych diet, uwzględniając  problemy zdrowotne, preferencje smakowe, umiejętności kulinarne,  styl życia oraz poziom aktywności fizycznej klientów.

 • Witam. Chciałam się dowiedzieć jaka jest przyczyna zatrzymywania się wody w organizmie i jak temu zaradzić. Dziękuję

  Witam. Chciałam się dowiedzieć jaka jest przyczyna zatrzymywania się wody w organizmie i jak temu zaradzić. Dziękuję

 • Witam, mam 25 lat i jestem w 8 miesiącu ciąży. To już będzie drugie dziecko, różnica 5 lat. Wcześniej, po urodzeniu pierwszego, ładnie nawet wyglądałam - biust jędrny, ciało się zmniejszyło, schudłam. Teraz też ważę j.w ponad 100 kilo i mam wzrost 162 cm czy po urodzeniu ta waga mi zostanie czy jest jakaś dieta dla matek po urodzeniu. Chciałabym chociaż zejść do 80kg. Justyna

  Witam, mam 25 lat i jestem w 8 miesiącu ciąży. To już będzie drugie dziecko, różnica 5 lat. Wcześniej, po urodzeniu pierwszego, ładnie nawet wyglądałam - biust jędrny, ciało się zmniejszyło, schudłam. Teraz też ważę j.w ponad 100 kilo i mam wzrost 162 cm czy po urodzeniu ta waga mi zostanie czy jest jakaś dieta dla matek po urodzeniu. Chciałabym chociaż zejść do 80kg. Justyna

 • Witam, mam dosyć swojego wyglądu :( ważę 95 kg przy wzroście 1,80, ale nie waga mnie dołuje, lecz mój wielki brzuch. Potrzebuję porady dietetyka, który opracowałby dla mnie odpowiednią dietę, wskazał jakie potrawy mogę jeść itp. Czy możliwa jest wizyta?

  Witam, mam dosyć swojego wyglądu :( ważę 95 kg przy wzroście 1,80, ale nie waga mnie dołuje, lecz mój wielki brzuch. Potrzebuję porady dietetyka, który opracowałby dla mnie odpowiednią dietę, wskazał jakie potrawy mogę jeść itp. Czy możliwa jest wizyta?

 • Witam,
Od kilku lat mam problem z utratą wagi. Mam 35 lat, jestem semi- wegetarianką. Dużo ćwiczę- ćwiczenia na poszczególne partie mięśni. Problemem jest to że pomimo zdrowego trybu życia moja waga 80kg/ 165 cm wzrostu, ani drgnie! Czy przyczyną może być wkładka domaciczna? Ponieważ nic innego już mi nie przychodzi do głowy! Badania wszystkie mam w normie. Przyznaję że mam czekoladowy problem, jednak kiedy odstawiłam słodycze na jakieś 3 miesiące schudłam około 3 kg. Obecnie jem słodycze bardzo sporadycznie w małych ilościach. Proszę o pomoc.

  Witam, Od kilku lat mam problem z utratą wagi. Mam 35 lat, jestem semi- wegetarianką. Dużo ćwiczę- ćwiczenia na poszczególne partie mięśni. Problemem jest to że pomimo zdrowego trybu życia moja waga 80kg/ 165 cm wzrostu, ani drgnie! Czy przyczyną może być wkładka domaciczna? Ponieważ nic innego już mi nie przychodzi do głowy! Badania wszystkie mam w normie. Przyznaję że mam czekoladowy problem, jednak kiedy odstawiłam słodycze na jakieś 3 miesiące schudłam około 3 kg. Obecnie jem słodycze bardzo sporadycznie w małych ilościach. Proszę o pomoc.

12