wyszukanie zaawansowane

Aerobik

Wysiłek i wyrzeczenia wielu osób idą na marne tylko dlatego, że wciąż pokutują błędne przekonania na temat płaskiego brzucha. Oto 5 najpopularniejszych mitów z nim związanych
 • 4 powody, dla których mężczyzna powinien ćwiczyć pilates

  Niezbyt intensywne ćwiczenia pilates uchodzą za idealną propozycję dla kobiet, które chcą wyrzeźbić ciało i poprawić kondycję. Okazuje się jednak, że mężczyźni nie powinni z nich rezygnować. Powodów jest przynajmniej cztery.

 • Nie lubisz biegać? Zamień jogging na zdrowe spacery

  Masz do zrzucenia kilka kilogramów, ale nie przepadasz za bieganiem? Nie martw się – chodzenie jest równie skutecznym sposobem na zrzucenie wagi, co poranny jogging. To prosty i przyjemny sposób, który wiąże się z małym ryzykiem kontuzji. Przekonany?

 • AmberFIT - konwencja fitness w Gdańsku

  Zapraszamy do udziału w AmberFIT, naszym premierowym projekcie organizowanym przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA we współpracy z renomowanymi partnerami.

 • Co jest sekretem jej figury?

  Pali, pije, je na co tylko przyjdzie jej ochota, a jednak zachowuje znakomitą formę. Co jest sekretem genialnej figury Helen Mirren?

 • Jak dobrze wykonywać przysiady?

  To żadna nowość, że z prostymi ćwiczeniami mamy bardzo często najwięcej trudności. Na samym początku podłapujemy kilka złych nawyków, o których nawet nie wiemy i tak już zostaje, a naprawdę warto się ich pozbyć

12345...32