wyszukanie zaawansowane

Aerobik

Tonique - sposób na jędrne pośladki!

123RF
18.12.2013

Sylwia Wiesenberg na co dzień mieszka w Nowym Jorku, gdzie pracuje jako trenerka fitnessu. W studiu "Dzień Dobry TVN" Wiesenberg opowiedziała o swojej autorskiej metodzie Tonique oraz zaprezentowała ćwiczenia na jędrne pośladki.

 

Każda kobieta marzy o tym, by ta strategiczna część ciała była zadbana i ładnie prezentowała się nie tylko w bikini. Obejrzyj film i przekonaj sie, że nie jest to wcale tak trudne zadanie. Nie jest istotne to, ile masz lat! Ważne, żebyś zaczęła ćwiczyć ten mięsień już dziś.

 

Ważny jest nie tylko ruch, ale styl życia, jaki prowadzisz. Nasze codzienne wybory żywieniowe nie pozostają bez wpływu na stan naszej skóry. Równie ważne, jak to, co jemy, jest także to, co pijemy. Jędrna skóra potrzebuje płynu. Pamiętaj więc, by wypijać co najmniej 2 litry płynu dziennie. Ważne, by znaczącą część tej ilości stanowiła woda mineralna.

 

 

 

 

 

Tu znajdziesz więcej ćwiczeń na uda i pośladki.

REKOMENDACJA
2014-01-09 11:07:41
~dietetyczna

napisz do mnie- dietix(@)wp.pl Ułożę Ci specjalną dietę.

2014-01-05 15:15:13
~ew

Masz nadwagę? Nie możesz schudnąć? zaczniesz głodówkę ? Brak Ci motywacji? Ten problem mają wszyscy! Ale już nie ja. Pozbyłam się nadwagi raz na zawsze-12kg w 4 miesiący. Bez głodowania, bez cellulitu i energią na cały dzień. Jak ? Wejdź i się dowiedz (idealnafigura.com/gberes). Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.