wyszukanie zaawansowane

Aerobik

Już 8 czerwca – cały fitness w jednym miejscu!

fot. materiały prasowe
07.05.2014

Najlepsi trenerzy, gwiazdy i 3 tysiące kobiet kochających fitness – to wszystko już 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, gdzie odbędzie się Reebok Women's Fitness Camp. Impreza została stworzona z myślą o kobietach, dla których trening fitness jest świadomym wyborem i stylem życia. To pierwsza tego typu impreza w Polsce, podczas której każda entuzjastka fitnessu będzie mogła przetestować dynamiczne treningi prowadzone przez doświadczoną kadrę trenerską – zajęcia poprowadzą znakomici trenerzy Les Mills i Reebok University.


CO WAS CZEKA?
Pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki oraz ćwiczenia taneczne w rytmach house i hip-hop. Dodatkowo, zaplanowano również zajęcia udoskonalające sylwetkę, wzmacniające wszystkie mięśnie, jak również wybrane partie ciała. Na zakończenie odbędą się treningi rozciągające i relaksujące. W harmonogramie eventu przewidziano również treningi niespodzianki, m.in. trening przygotowujący do zawodów, które po raz pierwszy pojawią się w Polsce już tego lata. Dla najlepszych i najbardziej wytrwałych entuzjastek fitnessu przewidziano atrakcyjne nagrody, w tym wyjazd na jeden z największych eventów fitness w Europie – Super Saturday w Sztokholmie.


KIEDY, JAK I  GDZIE?
Women’s Fitness Camp odbędzie się 8 czerwca na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, w godzinach 8.00-18.00. Start treningów przewidziano na godzinę 10.00. Oprócz trzech stref treningowych przygotowano strefę chillout, w której można odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi treningami. Koszt pakietu startowego to 59 zł, w jego skład wchodzi torba, koszulka i napój izotoniczny. Bilety do kupienia na eventim.pl
W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!


Oprócz różnorodnych i dynamicznych treningów na uczestniczki Reebok Women’s Fitness Camp czekają warsztaty z Les Mills „What is HIT training?” oraz warsztaty z fizjoterapeutą z Reebok University.

Więcej informacji na: www.womensfitnesscamp.pl


 

materiały prasowe

REKOMENDACJA
2015-02-05 18:19:17
~drozdowapani

Kurczaki. trochę się spoznilam. ale znalazlam na stronie IFAA Polska fajną konwencje w Zgerzu. W Stacji Nowa Gdynia jest 14. marca. To całkiem niedaleko. I nnie drogo mają. Pnonoć ma być dużo sławnych prezenterów. Chyba się wybiorę.

2014-06-09 16:04:18
~natalka

niestety mnie zabraklo bo zadna z moich kolezanek nie chciala tylka ruszyc i pojechac do warszawy. moze nastepnym razem.

2014-06-09 14:37:44
~Lexi

Marika to chyba w tych samych spodniach była na maratoniku, duży wysilek, ale się opłacało. Czuje, że moje cztery litery się zmniejszyły hihi, a jeszcze do tego zadbali z tymi gratisami, green tea orange z teeakanne, plecaczek :P

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.