wyszukanie zaawansowane

Aerobik

Idealna sylwetka

informacja prasowa
26.05.2014

Żadnych sztuczek czy wyrzeczeń – tylko zadziwiające efekty! Czy czujesz się zdezorientowany przez niejasne i/lub sprzeczne informacje dotyczące sposobów na utratę zbędnych kilogramów? Czy próbowałeś popularnych diet, ciągle przekonując się, że są nie tylko nie do wytrzymania, ale też rozczarowują, nie dając oczekiwanych efektów? Przytłacza cię myśl o niekończących się godzinach w siłowni? Przeraża cię myśl o tym, że już na zawsze jesteś skazany na dietę składającą się wyłącznie z kurczaka i brokułów? I że żadna inna dieta nie pozwoli ci zrzucić wagi, a potem jej utrzymać? Koniec z tym.

 

W tej książce specjalistka od diety i fitnessu Jillian Michaels rozszyfrowuje tajemnicę skutecznego pozbywania się kilogramów, dzieli się swoimi sekretami, tajnymi metodami i wskazówkami, jak szybko i łatwo można zmienić swoje ciało raz na zawsze. Przebija się przez wszystkie niejasności, obala powszechne mity i błędne wyobrażenia, dając nam zwięzłe i proste rozwiązania, które pozwalają pogodzić naszą dietę, ćwiczenia i styl życia i dostosować je do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Jillian zebrała całą swoją wiedzę i wydestylowała z niej esencję skutecznych metod na

zdrowe ciało i życie, jakich pragniesz i na jakie zasługujesz. Wszystkie informacje i porady zawarte w tej książce są przystępne, skuteczne i przekazane wprost.

 

Nauczysz się jak:

 

  • Wykorzystać tajne metody Jillian, by zoptymalizować swoje możliwości spalania tłuszczu.
  • Przestać wierzyć w mity i uniknąć modnych diet, które mogą zrujnować twój metabolizm, czyniąc utratę wagi jeszcze trudniejszą.
  • Przestać samemu podkopywać swoje działania i zadbać o trwałą wewnętrzną motywację.
  • Poruszać się tak, by omijać każdą przeszkodę, która może pojawić się na twojej drodze, zarówno jeśli chodzi o kwestie związane z utratą wagi, jak i z podróżami, twoim budżetem czy zarządzaniem czasem.
  • Utrzymać szczupłą sylwetkę, nie odmawiając sobie jedzenia i przyjemnego życia.
  • Rozsądnie używać suplementów diety, radzić sobie ze stresem, a nawet jakie produkty dla domu i ciała wybierać, by pobudzić swój metabolizm.

 

Oraz wiele, wiele więcej. Żadnych sztuczek – tylko sprawdzone efektywne metody, które sprawią, że staniesz się nowym, lepszym sobą.

 

JILLIAN MICHAELS jest jednym z najbardziej uznawanych specjalistów od zdrowego trybu życia w Stanach Zjednoczonych. Cztery z jej książek: Bez ograniczeń, Opanuj swój metabolizm, Opanuj swój metabolizm. Książka kucharska oraz Making the Cut zostały bestsellerami „New York Timesa”. Jej programy treningowe i publikacje od lat inspirują miliony ludzi. Odwiedź jej stronę: jillianmichaels.com.

 

REKOMENDACJA
2017-06-01 08:23:25
~Lena1224

Dziewczyny jeśli chcecie mieć super figurę to ze szczerego serca polecam tego Pana – www.igortreneronline.pl Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening i suplementację(bo to też istotne). Co mi dał? Przez wiele lat borykałam się z dużą nadwagą i czułam fatalnie, żyć mi się odechciewało – tyle miałam kompleksów. Ale spróbowałam ostatni raz coś zmienić i ten Pan spadł mi jak z nieba. Efekty były w mgnieniu oka!Ujędr

2016-02-12 13:55:42
~Majka

Uwielbiam Jillian. Schudłąm z nią 10kg, była wstepem do kettli :) http://maximus.media/aktualnosc i.html?id=1382&t=tgu-czyli-wsta wanie-tureckie-z-kettlebells

2015-01-15 09:29:40
~PAU

Korzystałam z różnych gabinetów SPA ale najlepszym gabinetem jest moje domowe zacisze w łazience używając bardzo dobrych kosmetyków kupując taniej 25% po zarejestrowaniu przez linka partnerskiego https://d053754.atw.c om.pl/register.html https://zanetaf rackowiak.atw.com.pl/register.html https://aniagluminska.atw.com.pl/re gister.html https://d184758.atw.com.pl/registe r.html ?

2014-05-28 19:53:43
~bernatka

W pobliskim sklepie pracuje pewna Pani, której sylwetki pozazdrościła by każda z nas. Gdy rozmawiałyśmy kilka miesięcy temu o dietach okazało się, że całkiem niedawno ta atrakcyjna Pani miała 16 kg nadwagi i nosiła rozmiar 48. Jeszcze większym zaskoczeniem dla mnie było iż ma 57 lat. Okazało się, że korzysta ze zdrowych rozwiązań i poleciła mi pewien Klub ( klubdiety.pl/o-klubie ) dzięki któremu wygląda dziś wspaniale i czuje się znakomicie, zawsze jest w świetn

2014-05-28 16:14:30
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

2014-05-28 13:11:57
~lenka

Ja to jednak jestem rozumnym człowiekiem reklamy nie potrafią mnie namówić bym kupiła coś co jest mi zbędne albo nie przystaje do mojej filozofii i światopoglądu. I tak jest w tym przypadku ja wiem jak schudnąć bez książek czyli kilkanaście bądź dziesiąt złotych w kieszeni znów mi zostało.

2014-05-26 15:19:39
~kamila8631

Bardzo dobry artykuł. Polecę również źródło ciekawych informacji www.albertkosmider.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.