wyszukanie zaawansowane

Aerobik

AmberFIT - konwencja fitness w Gdańsku

123RF
22.09.2014

Zapraszamy do udziału w AmberFIT, naszym premierowym projekcie organizowanym przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA we współpracy z renomowanymi partnerami.


Impreza odbędzie się w dniach 11-12.10.2014 po raz pierwszy w AmberExpo w Gdańsku.


AmberFIT to dwudniowa konwencja fitness, moc atrakcji, międzynarodowi prezenterzy, warsztaty renomowanych szkół fitness i wykłady. Ponadto Akademia Trenera Personalnego, zawody z atrakcyjnymi nagrodami: 3CITY CROSS GAMES i POWERPIT CHALENGE a w sobotę Zumba Party.
Nagrody w zawodach ufundowali: Fitness Authority, TREC, Sport Poland, Oceanic, L’Occitane.


Wśród uczestników konwencji rozlosujemy wiele atrakcyjnych pakietów startowych ufundowanych przez naszych wystawców. Na stoiskach czekają również na odwiedzających specjalne oferty.


W niedzielę w godzinach od 10.00 do 13.00 Fitness Authority zaprasza wszystkich uczestników konwencji, zawodów oraz osoby odwiedzające targi na bezpłatne wykłady które poprowadzą: Radek Słodkiewicz i Bartek Guran na temat: Odżywianie w kulturystyce i Suplementacja w kulturystyce oraz pokaz: Prawidłowe wykonywanie ćwiczeń z wolnymi ciężarami.


Zapraszamy
Sobota + zumba  99 zł
Niedziela  79 zł
Pakiet sobota + niedziela 150 zł
Zumba Party 30 zł
3CITY CROSS GAMES Pakiet startowy  50 zł
POWERPIT CHALLENGE Pakiet startowy  30 zł
Targi  10 zł

Więcej informacji na www.amberfit.pl

 


 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2015-11-13 12:20:02
~kasienka

A jeśli przechodzisz kurację odchudzającą proponuje włączyć do niej figurena slim, po tym jak włączyłam ten preparat moje odchudzanie znacznie przyśpieszyło

2015-05-10 23:13:01
~Zulco

Polecam fajny trening: http://workout-polska.pl/Article-51 -Kalistenika-Trening-w-domu-Pocztku jcy

2015-03-07 09:58:24
~trener

polecam przygotowane przez licencjonowanych trenerów plany: http://www.allsports4u.pl/in dywidualny-plan-treningowy/

2014-11-10 17:03:08
~kasia

Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness(idealnafigura.com/gberes), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdej to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.