wyszukanie zaawansowane

Aerobik

TAE-BO, czyli kopnij i uderz dla figury

01.04.2010

Ta forma aerobiku staje się niezwykle popularna, gdyż pozwala w krótkim czasie spalić mnóstwo energii, a zarazem precyzyjnie wyrzeźbić ciało.

Co to takiego?
Jeśli lubisz trening w grupie (to zawsze dodatkowo motywuje), a wybrany klub fitness oferuje zajęcia TAE-BO, lepiej przyjrzyj się im uważnie na zajęciach pokazowych, nim zapiszesz się do grupy. To modna forma aktywności, ale nie dla każdego.

Ćwiczenia są ukierunkowane na spory wydatek energetyczny. Odbywają się przy muzyce. Łączą aerobik z elementami wschodnich sztuk walki (karate, aikido, kickboxingu, itp.). Kalorie dosłownie ulatniają się w powietrzu podczas intensywnych kopnięć, podskoków, wyskoków i ciosów. Zarazem prawidłowe napinanie mięśni umożliwia wzmocnienie i rzeźbienie pośladków, brzucha, ramion i ud. Na tych zajęciach nie można się nudzić, ale zarazem trzeba być przygotowanym na spory wysiłek.

Dla kogo?
TAE-BO jest niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, gdzie spalanie kalorii jest kluczową sprawą przy wyborze treningu. Podczas tych zajęć nie poznasz bowiem tajników samoobrony, nie zostaniesz też mistrzem karate. Możesz jednak wzmocnić, a zarazem wysmuklić swoje ciało, poprawiając koordynację ruchów i ogólną kondycję.

Przeczytaj koniecznie:

Wybierz własny plan treningowy

Basen - miejsce nie tylko do pływania

Polecamy: Zakochaj się! Umów się na doserca.pl

1 2 3
Tagi: aerobiktae-bokalorietrening
REKOMENDACJA
2010-04-08 12:28:56
~www.tnij.org/thermacuts

Do ćwiczeń proponuje dorzucić jeszcze dobry spalacz tłuszczu i kilogramy lecą w dół bardzo szybko, więcej info tutaj: www.tnij.org/thermacuts

2010-04-03 11:01:04
~Tomasz

http://www.znadwilii.lt/szkola-radi ozercow-2010/uczestnicy/26#konkurs przeglosujcie za nasz reportaz.

2010-04-03 09:29:46
~adzia

Waga pod kontrolą to zawsze ten sam rozmiar - możesz jeść ulubione posiłki i utrzymać wagę lub ją zredukować bez obawy o nawrót wagi.Te sprawdzone opracowane przez lekarzy programy, pomagają skutecznie ją kontrolować.Ja właśnie na nich powróciłam do figury i wagi z przed dwóch ciąż jestem lżejsza o 10 kg.Polecam.(odchudzamskutecznie.com .pl)

2010-04-03 09:20:06
~Ewa

aerobic jest świetny, polecam skuteczną walkę ze zbędnymi kilogramami naturalne,pełne protein/dieta proteinowa-super/ ,mające tylko 64 kalorie i tylko 3% tłuszczu wild west jerky. Świetna nietuczaca a sycaca przekąśka na aerobic,silownię,fitness ,do pracy-polecam-jest juz w Polsce/internet/.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.