wyszukanie zaawansowane

Aerobik

 • Interwały – postaw na Tabatę

  Interwały, a właściwie bardzo skuteczne interwały, nie muszą trwać długo. Czy wiesz, że 4 minuty dziennie mogą sprawić cuda z twoim ciałem? Poprawią wydolność, kondycję, wytrzymałość, przyspieszą metabolizm i wzmocnią. Poznaj Tabatę!

 • Pompki - najlepszy sposób na formę

  Ich zalet trudno nie docenić, zwłaszcza że do wykonania nie potrzebujemy żadnego sprzętu. Kształtują siłę, budują mięśnie i świetnie modelują górną partię ciała

 • Ma 75 lat i jest najstarszą w Polsce instruktorką

  Urszula Szczurek ma 75 lat i wciąż prowadzi zajęcia z gimnastyki. W reportażu "Dzień Dobry TVN" pani Ula opowiedziała o swojej pasji. - Ja żadnych sprzętów nie używam. Dla mnie sprzętem są mięśnie. Od zawału serca uciekaj na własnych nogach - zaznaczyła.

 • Tonique - sposób na jędrne pośladki!

  Sylwia Wiesenberg na co dzień mieszka w Nowym Jorku, gdzie pracuje jako trenerka fitnessu. W studiu "Dzień Dobry TVN" Wiesenberg opowiedziała o swojej autorskiej metodzie Tonique oraz zaprezentowała ćwiczenia na jędrne pośladki.

 • Stretching na relaksie

  Rozciągasz się dla zdrowia, by zwiększyć elastyczność mięśni i więzadeł lub rozluźnić ciało po treningu? Niezależnie od tego jaki jest twój cel – polecam ci stretching odprężony

12345...32