wyszukanie zaawansowane

Bieganie

Obec­nie coraz wię­cej spe­cja­li­stów prze­ko­nu­je, że sposobem na długowieczność jest umiejętne połączenie właściwego odżywiania ze sportem. Ale jaki rodzaj aktywności fizycznej i w jakiej dawce służy na­szej wi­tal­no­ści i sa­mo­po­czu­ciu?
 • Najczęstsze błędy biegaczy

  Sprawdź najczęstsze błędy biegaczy i już dziś wyeliminuj je ze swojego trybu życia i treningów!

 • Jak przygotować się do sezonu biegowego?

  Rozpoczęcie sezonu biegowego zbliża się wielkimi krokami. Ty również marzysz o smukłej sylwetce na lato? Chcesz zadbać o poprawę kondycji? Sprawdź, jak przygotować się do sezonu biegowego i zacznij już dziś!

 • Jaka nawierzchnia jest najlepsza do biegania?

  Ortopeda zdradza sekret dobrego biegania. - Za dobrą, naturalną nawierzchnię uważa się ziemię lub trawę, dlatego, że ona zupełnie inaczej amortyzuje niż asfalt - wyjaśniła dr Urszula Zdanowicz, ortopeda. Czy bieganie po lesie jest bardziej ryzykowne?

 • Asfalt zapłonie na Ursynowie

  Najszybsi długodystansowcy w kraju i ponad dwa tysiące ambitnych biegaczy amatorów wystartują 13 czerwca w 9. Biegu Ursynowa – RUCH po Zdrowie i powalczą o tytuł Mistrza Polski w biegu ulicznym na dystansie 5 km.

 • Wielki sukces akcji „Biegam-pomagam”

  Uczestnicy DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU pokazali, że nie tylko potrafią biegać, ale również nie jest im obojętny los potrzebujących. Organizatorzy zakończyli podsumowanie akcji „Biegam-Pomagam”. W tym roku udało się uzbierać rekordową kwotę 46 060 zł.

 • Wybraliście najlepsze zdjęcie z maratonu

  Plebiscyt rozstrzygnięty. Internauci wybrali najlepsze zdjęcie z maratonu. Najwięcej głosów uzyskał Tomasz Kurzydlak. Gratulujemy!

12345...11