wyszukanie zaawansowane

Bieganie

Odbierz pakiet startowy!

123RF
30.10.2013

GDAŃSK BIEGA to niezwykła impreza cykliczna, organizowana w formule run for fun (biegaj dla zabawy). Oznacza to, że może w niej wziąć udział każdy, nie ma ograniczeń wiekowych, a udział jest bezpłatny. Nie liczy się czas czy umiejętności sportowe, a jedynie dobra zabawa.

 

Uwaga zarejestrowani na stronie gdanskbiega.com
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy zarejestrowali się na naszej stronie. Teraz pozostaje już tylko odebrać pakiet startowy w wyznaczonych punktach i stawić się na starcie biegu. 

 

W dniu biegu nie ma konieczności stawiania się w żadnym punkcie rejestracyjnym przed startem. Spotykamy się na plaży przy scenie na rozgrzewkę.


Dla przypomnienia podajemy jeszcze raz  terminy odbioru pakietów startowych (koszulek technicznych do biegania):
30 oraz 31 października w godz. 15-20; kasy Stadionu Miejskiego, ul. Traugutta 29
2 listopada w godz. 10-15; kasy Stadionu Miejskiego, ul. Traugutta 29

Natomiast osoby, które nie zarejestrowały się na gdanskbiega.com, zgłaszają swój udział w punktach zapisów w dniu biegu. Nie ma jednak wówczas możliwości otrzymania pakietu startowego ani wzięcia udziału w konkursie.  
 

materiały prasowe

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.