wyszukanie zaawansowane

Bieganie

Verve 10k Run Sopot 2014 – Organizatorzy odkrywają karty!

Materiały prasowe
28.08.2014

12 października w Sopocie odbędzie się pierwsza edycja Verve 10k Run. Trzy tysiące osób będzie mogło pobiec centralnymi ulicami Sopotu, a wśród nich wystartuje prawdziwa gwiazda światowego formatu, której udział w sopockim biegu to wydarzenie bez precedensu w historii polskich biegów ulicznych.

 

Organizatorzy Verve 10k Run Sopot pod koniec czerwca zapowiadali, że do Trójmiasta przyjadą najszybsi biegacze i biegaczki z Polski i świata. Dotrzymali słowa. Od wtorku na  Facebooku www.facebook.com/sopot10krun prezentują zdjęcie sportowej gwiazdy, która przyjęła zaproszenie i weźmie udział w Verve 10k Run Sopot. Zdjęcie odkrywane będzie codziennie po kawałku, a nazwisko sportowego „gościa” zostanie oficjalnie podane do wiadomości publicznej w najbliższy poniedziałek, 1 września. Pierwsze 10 osób, które w komentarzu pod zdjęciem na Facebooku prawidłowo podadzą imię i nazwisko zaproszonej gwiazdy, otrzyma bezpłatne pakiety startowe Verve 10k Run Sopot. Osoby, które wygrają, a już wcześniej zapisały się na bieg, otrzymają zwrot opłaty startowej. 

 

Verve 10k Run Sopot odbędzie się 12 października 2014 roku. Zawodnicy będą rywalizować na atestowanej trasie o długości 10 km, prowadzącej centralnymi ulicami Sopotu, w tym: ul. Władysława Łokietka, 3-go Maja, Grunwaldzką, Powstańców Warszawy, Franciszka Mamuszki i Aleją Wojska Polskiego. Meta znajdować się będzie w ERGO Arenie.

 

W programie zawodów przewidziane są też biegi dla dzieci i młodzieży w wieku 3-15 lat oraz bieg VIP. Impreza jest częścią obchodów 113. rocznicy nadania praw miejskich dla Sopotu.

 

Organizatorem Verve 10k Run Sopot jest agencja marketingu sportowego Sport Evolution, która stoi za organizacją wielu uznanych imprez sportowych w naszym kraju, m.in. Łódź Maratonu Dbam o Zdrowie i Herbalife Triathlon Gdynia.

 

Sponsorem generalnym imprezy jest firma Vemma Europe Limited. Jest to międzynarodowa firma działająca w branży wellness – dostarcza płynne suplementy diety wszystkim, którzy chcą poprawić swoje samopoczucie i mieć więcej energii. Oferuje napoje energetyczne - Verve, witaminowe - Vemma, czy koktajle proteinowe - Bod•ē, które można zakupić
w prawie 30 państwach Europy i ponad 50 na całym świecie. Vemma działa w Europie
od 2006 roku i w swojej działalności aktywnie promuje zdrowy styl życia.

 

Informacje i zapisy na www.sopot10k.com oraz facebook.com/sopot10krun  

Materiały prasowe

Tagi: bieganiebiegverve runsopot
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.