wyszukanie zaawansowane

Bieganie

Wyjątkowe zdjęcie z maratonu

Shutterstock
13.04.2015

Uczestników biegu DOZ Maraton Łódzki z PZU czeka dodatkowa niespodzianka. Wspólnie z organizatorami maratonu przygotowaliśmy plebiscyt z nagrodami. Okazją do wspólnej zabawy jest 20-lecie WP. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy zrobić sobie zdjęcie na trasie maratonu.  

Trzeba być czujnym - na 20 kilometrze, przy specjalnym stanowisku Wirtualnej Polski, będzie czekał fotograf. Tam możesz wykazać się fantazją, a nawet odrobiną szaleństwa, tak żeby powstały wyjątkowe zdjęcia.Jury wybierze najciekawsze z nich i podda je pod głosowanie internautów na stronie www.zdrowie.wp.pl. Plebiscyt potrwa 14 dni. Uczestnik z największą liczbą głosów zostanie uhonorowany nagrodą.

O wynikach poinformujemy na stronie www.zdrowie.wp.pl oraz na stronie biegu. Serdecznie zapraszamy do zabawy.

Regulamin:
www.lodzmaraton.pl/do-pobrania  
 

REKOMENDACJA
2015-06-09 12:46:11
~Kamila1980

Zapraszam na ikosmetyki.pl a tam znajdziesz ukojenie dla swojej cery poddawanej warunkom atmosferycznym podczas biegania.

2015-05-07 10:45:58
~kasia

Samo bieganie nie pomoże. Jedyny sposób na zdrowe odchudzanie i długotrwałe wyniki jest zmiana nawyków żywieniowych. Po co całe życie się odchudzać, to jest bardzo męczące dla naszego organizmu. Ja już z tym nie mam problemu, zmieniłam nawyki żywieniowe, ale pomógł mi w tym polecając mi świetny program konsultant Wellness (jestemwellness.eu), schudłam zdrowo, bezpiecznie, co najważniejsze utrzymuje już ponad rok świetną figurę.Każdemu to polecam

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.