wyszukanie zaawansowane

Bieganie

 • Gdańsk Biega 2014

  Ekipa Wirtualnej Polski wystartowała w VI edycji gdańskiej imprezy. Nie przestraszył ich chłód ani wiatr. 30 osób pełnych energii i w świetnych humorach ruszyło z Mola w Brzeźnie. Bez przegranych i wygranych, wspólnie pobiegli po zdrowie i dobrą zabawę.

 • WEEKEND BIEGACZA 21-23 listopada 2014

  BIEG NA FALI i warsztaty naukowo-treningowe w Dolinie Charlotty to formuła połączonej crossowej imprezy biegowej z płaszczyzną szkoleniową służącą optymalnemu poznaniu własnego organizmu i czerpaniu maksimum przyjemności z uprawiania sportu.

 • Jesień też jest dobra na bieganie

  Rozmowa z Moniką Harasimowicz-Dober, dietetykiem „Demisa. Dietetyka i żywienie”

 • Pobiegnij w Sopocie razem z mistrzami

  Paula Radcliffe, rekordzistka świata w maratonie, a wraz z nią czołówka polskich biegaczy długodystansowych pobiegnie ulicami Sopotu 12 października. Obok nich wystartują amatorzy, wystarczy że zgłoszą się do udziału w pierwszej edycji Verve 10k Run Sopot

 • Gdańsk Biega już 25 października

  25 października br. po raz szósty gdańszczanie pobiegną w najbardziej rodzinnej imprezie biegowej w Polsce. Gdańsk Biega to przedsięwzięcie, które promuje aktywność w każdym wieku, a że biegać każdy może, pokazały poprzednie edycje

 • Co pić podczas treningu i zawodów?

  Sprawa jest prosta: woda jest dla człowieka ważniejsza niż jedzenie. Stanowi ona dwie trzecie masy naszego ciała. Wody wymaga niemal każde działanie i reakcja w organizmie – od krążenia do oddychania oraz przetwarzania pożywienia w energię.

1...23456...11