wyszukanie zaawansowane

Galerie

 • Szyc - podróżnik i plażowicz

  Borys Szyc należy do osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Jednym z uprawianych przez niego sportów jest narciarstwo. Aby utrzymać kondycję i sylwetkę aktor chodzi na basen. Czasami pozwala sobie również na chwile słodkiego lenistwa i wyleguje się na plaży.

 • 1,5 kg Tomasza Kammela

  Prezenter niewątpliwie należy do grona osób, które preferują aktywne spędzanie wolnego czasu i dbają o własne zdrowie. Dlatego Kammel już od dzieciństwa interesował się i aktywnie uprawiał różne dyscypliny sportu. Początkowo była to jazda na nartach. Obecnie prezenter zajął się nurkowaniem i jazdą na rolkach. Bardzo lubi również badmintona, w którego próbował nawet grać zawodowo.

 • Monika Mrozowska wszędzie jeździ rowerem

  Zobacz jak Monika Mrozowska przemierza miasto na różowym rowerze...

 • Polskie gwiazdy w siłowni

  Bycie gwiazdą to nieustanne poddawanie się ocenom i komentarzom. Zwłaszcza dotyczącym wyglądu i fizycznej atrakcyjności. Polskie gwiazdy robią więc co mogą, żeby tę atrakcyjność utrzymać. Znane postacie można np. spotkać w siłowni. Zobacz jak Kammel, Majchrzak, Mroczek i Cichopek wylewają siódme poty...

 • Marek Olejniczak

  Marek Olejniczak przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski i Europy w kulturystyce prezentuje naprawdę rewelacyjną formę.