wyszukanie zaawansowane

Galerie

 • Muskularna Madonna

  Madonna jest znaną propagatorką zdrowego stylu życia. Podobno trenuje sześć razy w tygodniu, a do jej ulubionych zajęć należą: joga, bieganie i siłownia. Ćwiczenia w siłowni pomagają spalić tkankę tłuszczowa i uzyskać dobrą kondycję, ale Madonna wygląda już prawie jak kulturystka!

 • Tajemnice sławnych fitnessek

  Życie miss fitness bywa ciężkie. W sieci wyrzeczeń, wymagań i silnej konkurencji, nie ma miejsca na ustępstwa. Morderczy trening wymaga ciągłego kontrolowania diety i jadłospisu. Fitnesski, jak żadne inne kobiety, potrzebują sprawnie i mądrze ułożonego menu, dostarczającego odpowiedniej dawki energii.

 • Wspinaj się

  Wspinaczka, mimo że jest trudnym sportem, zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Ta ekstremalna forma spędzania wolnego czasu ? zwłaszcza jeśli uprawia się ją w naturalnych warunkach (nie na sztucznej ściance) ? przynosi ogromne emocje, solidny wyrzut adrenaliny i? rewelacyjnie wpływa na sylwetkę.

 • Pilates dla Ciebie

  Pilates to seria ćwiczeń, dzięki którym wzmocnisz tzw. mięśnie głębokie. Sa to ćwiczenia, które możesz również wykonywać w domu. Poleca się je osobom ze schorzeniami kręgosłupa oraz spędzającym większość dnia w pozycji siedzącej. W ćwiczeniach z serii pilates wykorzystuje się często specjalne piłki. A na dodatek? pilates wcale nie jest trudny!

 • Z menu atrakcyjnej sportsmenki

  Jak wygląda menu atrakcyjnych sportsmenek? Ich dieta często musi być bogata w węglowodany. Czy ich nienaganne figury to tylko zasługa intensywnych treningów?