wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

Rodzina Książków 26 kilogramów w dół!

informacja prasowa
04.04.2014

Rodzina Książków rozpoczęła odchudzanie z początkiem marca. Sylwia, Paweł i ich syn Kacper Książkowie mają już za sobą pierwsze treningi z Konradem Gacą. Rodzina z Pruszkowa od lat ma problemy z otyłością, dlatego właśnie cała trójka postanowiła wziąć udział w kampanii społecznej „Moje nowe Ja, czas na zmiany” i zwróciła się o pomoc do Konrada Gacy.

 

Pani Sylwia Książek ma 33 lata, przed rozpoczęciem pracy z Konradem Gacą ważyła 82 kg. Jej marzeniem jest zrzucić 25 kilogramów.

Pani Sylwia obecnie zajmuje się opieką nad 3 letnim synem Olafem. Czasem dorabia przygotowując artystyczne torty. Mówi, że chce schudnąć, aby wreszcie poczuć się dobrze sama ze sobą. - Marzę, żeby przestać oglądać w lustrze swój wielki brzuch i tyłek. Zamiast tego chcę zobaczyć w miarę fajną laskę – opowiada.

 

Pan Paweł Książek ma 40 lat i ważył 128 kg. Chce schudnąć 50 kg.

Pan Paweł pracuje w firmie cukierniczej, w której narażony jest na liczne słodkie pokusy. Przed laty miał nawet obowiązek próbować wszystkie wyroby. Jak sam mówi uzależnienie od papierosów jest niczym w porównaniu od uzależnienia od słodyczy. Nad tym ostatnim bardzo trudno zapanować. Panu Pawłowi otyłość zaczęła przeszkadzać w codziennej pracy, dokuczają mu bóle stawów, szybko pojawia się zadyszka.

 

Syn Kacper Książek ma zaledwie 13 lat i waży już 92 kg. Chce zrzucić 30 kg.

To właśnie nadwaga syna zmobilizowała rodzinę Książków do zgłoszenia się do akcji. Otyłość bardzo zaczęła chłopcu przeszkadzać, przez lata rówieśnicy dokuczali mu w szkole, chłopiec był obiektem drwin. Wkrótce Kacper będzie zdawał egzaminy do gimnazjum, nie chce by w nowej szkole znów się z niego śmiano. - Uda mi się, bo ja jestem taką osobą, że jak coś zacznę to zrobię to do końca – mówi nastolatek.

 

 

Pierwsze 24 dni odchudzania mają już za sobą!

 

Sylwia, Paweł i ich syn Kacper Książkowie mają już za sobą prawie cztery tygodnie pracy z Konradem Gacą. Choć wydaje się że to bardzo krótki okres, rodzina może pochwalić się  sukcesami. Dzięki przejściu na zdrowy styl życia i treningi razem schudli już  26 kilogramów!

 

Cała trójka do pracy nad formą podchodzi z wielkim entuzjazmem. Wszyscy uwierzyli, że mogą schudnąć i odmienić swoje życie. Pierwsze efekty przeszły ich najśmielsze oczekiwania. Sylwia po raz pierwszy w tak krótkim czasie schudła 7 kg, a jej mąż Paweł 10. Syn Kacper, dla którego głównie zdecydowali się na przystąpienie do kampanii „Moje nowe Ja” zrzucił już 9 kg.

 

Pełni energii

 

- Taki ubytek wagi sprawił, że poczuli na sobie korzystną moc odchudzania. Organizm zaczyna inaczej funkcjonować, jest nam lżej, mamy więcej energii, a to dopiero początek przemian. Te pierwsze zgubione kilogramy są także ważne od strony psychologicznej. Pokazują, że osiągnięcie sukcesu jest możliwe, a oni są na dobrej drodze do nowego ja – mówi Konrad Gaca.

 

W tej chwili Książkowie są w trakcie trwającego miesiąc – okresu motywacyjnego. Rozpoczęli także treningi. Na pierwszy ogień poszedł rowerek stacjonarny. Dzięki ćwiczeniom aerobowym spalają tkankę tłuszczową i przyzwyczajają swój organizm do wysiłku i późniejszej pracy nad kondycją. Cała trójka nie ukrywa, że tak pozytywnej energii nie czuła od dawna. Panią Sylwię dodatkowo cieszy fakt, że znów mieści się w swoje stare spodnie w rozmiarze 40. Oprócz ćwiczeń każdy z członków rodziny stosuje się do przygotowanej indywidualnie diety.

 

Precz z solą!

 

- Jedną z podstawowych zasad jaka obowiązuje naszych pacjentów w trakcie odchudzania jest ograniczenie użycia soli. Wiem, że wielu osobom może wydać się to dziwne, że można odżywiać się bez solenia, ale tego wymaga nasze zdrowie. Notoryczne używanie soli prowadzi do problemów metabolicznych, zwiększa poziom cholesterolu we krwi, zatrzymuje wodę w organizmie, co powoduje wzrost wagi i prowadzi do problemów z nadciśnieniem – zdradza Konrad Gaca.

 

Dla pani Sylwii zmiany w sposobie odżywiania nie są jednak straszne. - Nigdy nie myślałam, że w czasie odchudzania można czuć się tak najedzoną – mówi Sylwia Książek i dodaje. - Mam posiłki co trzy godziny i wcale między nimi nie czuję głodu. To coś niesamowitego. Widzę też po moich panach, że oni chudną praktycznie z dnia na dzień. Ostatnio Kacper też założył spodnie, w które nie mieścił się od dwóch lat.

 

Duża szansa na sukces

 

Przed rodziną Książków jest jeszcze wiele pracy. Gdy przystępowali do kampanii społecznej „Moje nowe Ja” wymarzyli sobie, że razem schudną 100 kilogramów. Pierwsze efekty uświadomiły im, że marzenie naprawdę może się ziścić.

 

– Jestem bardzo zadowolony z tego pierwszego okresu. Zawsze ze swoimi pacjentami jestem uczciwy, jeśli jest dobrze to chwalę, kiedy sprawy nie idą po naszej myśli, mówię co trzeba zmienić. W przypadku Państwa Książków pierwsze założenia zostały wykonane w 100 procentach. Jeśli nadal będą tak działać to osiągną sukces, a o tym jak on wpłynie na ich życie przekonamy się już wkrótce – mówi Konrad Gaca.

 

Zobacz jak wyglądają pierwsze efekty

 

Sylwia Książek:
waga początkowa 80,3kg. -teraz(po 24 dniach odchudzania) 73,3 SPADEK: 7kg
Talia start 104 - teraz 89 SPADEK: 15cm
biodra start 109,5 -teraz 103 SPADEK: 6,5cm
uda start 62,5 - teraz 58 SPADEK: 4,5cm

 Kacper:
waga start 93,7 - teraz 84,4 SPADEK: 9,3kg
talia start 115 - teraz 108  SPADEK: 7cm
biodra start 113 - teraz 107 SPADEK: 6cm
uda start 61,5 - teraz 58 SPADEK: 3,5

 Paweł:
waga start 126,6 - teraz 116,3 SPADEK: 10,3kg
talia start 128 - teraz 120,5 SPADEK: 7,5 cm
biodra start 121 - teraz 114,5 SPADEK: 6,5cm
uda start 66,5 - teraz 64 SPADEK: 2,5cm

 

 

___________________________________________________________________________________________________________

Kim jest Konrad Gaca

 

Konrad Gaca to twórca autorskiego systemu odchudzania Gaca System. Odchudził już blisko 30 tys. ludzi z Polski i zagranicy. Konrad to wielokrotny finalista Mistrzostw Polski w kulturystyce i fitness, który od lat zaraża swoją pasją do aktywnego i zdrowego stylu życia. W TV Polsat prowadził popularny program „Fat Killers. Zabójcy tłuszczu”.  Jest Prezesem Stowarzyszenia Walki z Otyłością FatKillers, i co ważne - to jedyny w Polsce specjalista żywieniowy z  międzynarodowym tytułem Certified Nutrition Specialist. Konrad to także trener klasy master amerykańskiej federacji PROPTA, do której należą światowi specjaliści zajmujący się tematem żywienia.

 

Partnerzy medialni akcji:

Super Ekspress, wp.pl, zdrowie.wp.pl, kobieta.wp.pl, Shape,

 

Organizator: Stowarzyszenie zapobieganie otyłości „Fatkillers”

 

Partner merytoryczny: Gaca System

 

REKOMENDACJA
2018-04-11 18:56:44
~Emilka

Moja sylwetka doczekała się przemiany dopiero w tym roku, a od ciąży i przybrania kilkunastu kilogramów minęło już sporo czasu. Dzięki Therm line pro i diecie którą dostałam za jego zakup (pobrałam ją z therm-line.com) schudłam 13 kg i czuję się znakomicie

2014-08-26 12:44:38
~karolina

Wzajemnie sie motywuja, a to podstawa. Gratuluje i zycze powodzenia

2014-07-28 20:34:03
~janka

fajnie że tak wspólnie się odchudzają i nawzajem motywują do działania, gdyby dalej trwali w swoim aktualnym trybie życia to obrośliby jeszcze w większą tkankę tłuszczową, a teraz cieszą się życiem, lepszym zdrowszym życiem.

2014-06-30 21:50:44
~dorociak

postepy są naprawdę duże, jak się okazuje oddanei się w dobre ręce, odpowiednia dieta i ćwiczenia potrafią zdziałać cuda, trzymam kciuki i życze dalszych sukcesów.

2014-05-05 21:43:49
~bernatka

W pobliskim sklepie pracuje pewna Pani, której sylwetki pozazdrościła by każda z nas. Gdy rozmawiałyśmy kilka miesięcy temu o dietach okazało się, że całkiem niedawno ta atrakcyjna Pani miała 16 kg nadwagi i nosiła rozmiar 48. Jeszcze większym zaskoczeniem dla mnie było iż ma 57 lat. Okazało się, że korzysta ze zdrowych rozwiązań i poleciła mi pewien Klub ( klubdiety.pl/o-klubie ) dzięki któremu wygląda dziś wspaniale i czuje się znakomicie, zawsze jest w świetn

2014-05-04 15:31:50
~julka

Zawsze miło czytać o takich świetnych osiągnięciach :)) Tak naprawdę można zmienić swoją dietę, nawyki żywieniowe no i poprawić jakość życia, naprawdę świetna sylwetka. Dla mnie zawsze ważna była zgrabna sylwetka i zdrowy tryb życia. Po dwóch ciążach znacznie przybrałam na wadze, na wielu dietach chudłam 5-7 kg i niestety kilogramy powracały. Dopiero na diecie komórkowej (idealnafigura.com/konsultacje) pozbyłam się 17 kilogramów, nosze rozmiar 38 i świetnie się

2014-04-15 19:27:22
~Administrator

Ponad 20000 filmów i kilka tysi seriali za free WWW.KINOMANIAKPREMIUM.PL czyli Poradnik Pozytywnego Myślenia i Wilk z Wall Street zapraszają na spektakl ;)

2014-04-11 11:21:51
~beata

Od lat zmagałam się z moimi kg! Próbowałam różnych sposobów na pozbycie się nadwagi, ale waga wracała. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) Chcesz się dowiedzieć więcej? zajrzyj www.idealnafigura.com/gbere s

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.