wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

W 6 tygodni 40 kg w dół!

informacja prasowa
17.04.2014

Te święta Wielkanocne będą dla rodziny Książków wyjątkowe! Sylwia, Paweł i ich syn Kacper  z Pruszkowa mają już za sobą 6 tygodni pracy z Konradem Gacą. Cała trójka nie ukrywa, że efekty przerosły ich najśmielsze oczekiwania. Razem zrzucili już 40 kilogramów! Dzięki udziałowi w  kampanii Stowarzyszenia Zapobiegania Otyłości „Fatkillers” -  „Moje nowe ja” są nie tylko lżejsi i szczuplejsi, ale przede wszystkim szczęśliwsi.

 

Najwięcej bo 18 kg zrzucił pan Paweł, jego syn Kacper schudł już ponad 11 kilogramów, Sylwia z dumą nosi już rozmiar 38 i jest lżejsza o 10 kg. - Jestem ogromnie szczęśliwa. Mieszczę się w ubrania trzy rozmiary mniejsze. Regularnie chodzę w rozmiarze 38, czasami udaje się włożyć nawet 36. Totalny szał! Wszystkie spodnie mam nowe.  W starych, zawiązywanych „workach” już nie chodzę. Ostatnio 20-letnia siostrzenica zostawiła mi trzy pary dżinsów w rozmiarze 36-38. Zapytałam, kiedy ja w tym będę chodziła? A już się w nie mieszczę. Szok! – mówi z entuzjazmem.

 

Dieta to nie problem

 

Cała trójka bardzo się przykłada do ćwiczeń i stosuje dietę, którą specjalnie dla nich ułożył dla nich Konrad Gaca.  - Mój mąż Paweł pięknieje i żartuję sobie, że za chwilę mi go ktoś poderwie. Kacper jest zadowolony, całkowicie inaczej wygląda. Dieta nie stanowi problemu. Jemy cztery razy dziennie, czasami nawet pięć. Człowiek nie zdąży zjeść jednego posiłku, a za chwilę jest następny  – dodaje Sylwia.

 

Jędrne ciało

 

Konrad Gaca też jest zadowolony z efektów.  – U rodziny Książków nastąpiła ogromna poprawa i wydolności i samopoczucia, wszyscy są naładowani energią. Jestem z całej trójki bardzo dumny, bo realizują proces treningowy w 100 procentach. Wszyscy doszli już nawet do momentu, gdzie trening aerobowy trwał godzinę i 20 minut. Na ostatniej konsultacji ich trening uległ kolejnej zmianie, gdyż wprowadziłem im ćwiczenia kształtujące: na jędrne ręce, jędrne nogi, na mięśnie brzucha i mięśnie klatki piersiowej – opowiada.

 

Wszyscy zyskali

 

- Chciałbym wyróżnić Kacpra, który na początku był przytłoczony swoją otyłością. Teraz to zupełnie inny chłopak: uśmiechnięty, wesoły, z pozytywnym nastawieniem do życia. Jestem przekonany, że we wrześniu gdy pójdzie do nowej szkoły będzie na tyle wysportowany, że na zajęciach wf osiągnie jedne z lepszych wyników. Pani Sylwia straciła bardzo dużo centymetrów w talii. Przy okazji jej skóra zyskała na jędrności, co jest efektem kompleksowego działania i trzymania się moich wytycznych. Natomiast gdy spojrzymy na Pawła, od razu rzuca się w oczy, że odmłodniał o  5 lat – mówi Konrad Gaca.

 

Są zdeterminowani

 

- Systematyczność, cierpliwość, precyzja i ogromne zaangażowanie to rzeczy, które cechują rodzinę Książków. Cieszę się, że to właśnie ona została wybrana do kampanii społecznej „Moje Nowe Ja”, bo wszyscy czerpią pełnymi garściami z wiedzy, którą im przekazuję.

 

Całą trójkę czeka jeszcze dużo pracy. Najważniejsze, żeby doprowadzili proces odchudzania do końca, żeby zostali wyprowadzeni z diety, a metabolizm, który wypracują był jak najwyższy. Wtedy życie rodziny Książków zmieni się o 180 stopni. Już teraz przemiany w ich życiu są imponujące. Tak trzymać! – podsumowuje pracę Książków Konrad Gaca.

 

Zobacz jak schudła rodzina Książków po 6 tygodniach pracy z Konradem Gacą!

 

Sylwia Książek

wiek: 33 lata

waga (początkowa 80,3 kg) – obecnie 70,2 kg (-10,1 kg)

uda (początkowo 62,5 cm) – obecnie 57 cm (-5,5 cm)

biodra (początkowo 109,5 cm) – obecnie 100 cm (-9,5 cm)

talia (początkowo 104 cm) – obecnie 85 cm (-19 cm)

 

 

Paweł Książek

wiek: 41 lat

waga (początkowa 128,6 kg) – obecnie 110,4 kg (-18,2 kg)

uda (początkowo 66,5 cm) – obecnie 64 cm (-2,5 cm)

biodra (początkowo 121 cm) – obecnie 111 cm (-10 cm)

talia (początkowo 128 cm) – obecnie 118 cm (-10 cm)

 

 

Kacper Książek

wiek: 13 lat

waga (początkowa 93,7 kg) – obecnie 82,4 kg (-11,3 kg)

uda (początkowo 61,5 cm) – obecnie 58 cm (-3,5 cm)

biodra (początkowo 113 cm) – obecnie 105 cm (-8 cm)

talia (początkowo 115 cm) – obecnie 107 cm (-8 cm)

 

 

 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2018-12-28 21:40:14
~Gizella

Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Dla mnie jest to bardzo ważne ale ważniejsze dla mnie jest to że w ciągu tych trzech miesięcy nauczyłam się tego jak jeść aby nie przytyć.Trzymam się tego i prawidłowa waga się utrzymuję .Kolejną rzeczą jest to że polubiłam ruch i nie zamierzam z niego rezygnować.

2016-05-13 01:17:35
~Madziuha

Odpowiednio dobrana dieta i ćwiczenia mogą przynieść świetne efekty. ja postanowiłam wesprzeć się dodatkowo suplementami diety od Olimpu. Stworzono linię Queen Fit specjalnie dla kobiet. Zaczęłam ćwiczyć stosując odżywki białkowe, suplementy oczyszczające i witaminowo-minerałowe i naprawdę czuję znaczną poprawę. Niesamowite, jak moje ciało się zmienia - na lepsze! Polecam! :D

2014-07-28 20:27:13
~gajka

wszystko jest możliwe jeśli naprawdę mamy mocną motywację do tego żeby schudnąć, jak pokazuje przykład tej rodziny jak się chce to można wszystko osiągnąć, razem zawsze raźniej się odchudzać, bo łatwo się nawzajem motywować.

2014-06-30 21:54:41
~kajmanka

widać że sporo zrzucili, dla mnie to fenomen jak mozna tak dużo zgubic w tak krótkim czasie, ale jak pokazuje rodzina Książków naprawdę da sie tego dokonac, gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

2014-06-03 19:16:20
~Anna

Gościu by zwiększyć wrażenie przed odchudzaniem stoi na zdjęciu nie profilem, ale skręcony z luźną koszulą odstającą od pasa, więc wydaje się grubszy, dodatkowo przyjęta postawa powoduje wypięcie brzucha, tego już nie zrobił na zdjęciu po rzekomym schudnięciu, gdzie nałożył obciśniętą koszulę, stoi prosto z profila.

2014-06-03 19:08:19
~Anna

Jaja sobie robią z tymi zdjęciami, by zwiększyć wrażenie przed odchudzaniem baba ubrana w szerokie spodnie i gruba bluzę dresową, po odchudzaniu już ubrana w obcisłe spodnie i bluzkę obciskająca talię. Dziadostwo, pewnie i waga oszukana, wcześniej ważyła się w ciężkim dresie a później w lekkim stroju.

2014-05-30 16:58:50
~ona6

Szacunek dla pana Konrada i gratulacje dla uczestnikow diety Pana Konrada :) podziwiam :)

2014-05-04 15:30:56
~bedźka

Nie wiem jakich diet próbowaliście, ja przeszłam przez wiele ze zmiennym szczęściem. Kilogramy powracały jak bumerang, polecam świetną dietę ( klubdiety.pl/o-klubie ), dopiero na niej zgubiłam ile chciałam 12 kg i utrzymuje wagę już od połowy roku. Czuję się znakomicie, fałdki tłuszczu zniknęły a moje ciało ma właściwe proporcje

2014-04-30 16:57:40
~beata

Od lat zmagałam się z moimi kg! Próbowałam różnych sposobów na pozbycie się nadwagi, ale waga wracała. Aż wreszcie ktoś polecił coś rewelacyjnego!Nawet nie wiem kiedy zgubiłam te kg, wiem tylko ze nie glodowalam i jadłam ulubione moje potrawy a chudłam. Waga nie wróciła:) Chcesz się dowiedzieć więcej? zajrzyj www.idealnafigura.com/gbere s

2014-04-28 07:09:11
~karolina

jestem w szoku,ale naprawde dziala! moj znajomy byl i tez tyle schudl :)

12

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.