wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

Triathlon w rytmie muzyki

materiały prasowe
10.06.2014

Uczestnicy weekendowego wyzwania sportowego, którym był JBL Triathlon Sieraków, jako pierwsi mogli oglądać słuchawki sportowe JBL Reflect. Właśnie w Sierakowie odbyła się ich premiera, a jest się czym zainteresować.

JBL Reflect i JBL Reflect BT to doskonały sprzymierzeniec sportowców – idealnie dopasowują się do kanałów usznych i nie wypadają w trakcie biegania, jazdy na rowerze czy innych intensywnych ćwiczeń. Są to cechy szczególnie istotne dla osób trenujących przed tak dużym wyzwaniem jakim jest triathlon. Nie dziwi zatem zainteresowanie, które wzbudziły słuchawki w Sierakowie. Dostępne w czterech wersjach kolorystycznych są nie tylko funkcjonalne, ale i stylowe. Wszyscy sportowcy, a szczególnie triathloniści, to osoby dużo wymagające od siebie oraz  od innych. Zatem sprzęt grający, który wybierają, musi być na najwyższym poziomie. To gwarantuje marka JBL.


Natomiast JBL Triathlon Sieraków to gwarancja najwyższej jakości imprezy sportowej. Naturalne zatem, że tu odbyła się premiera słuchawek JBL Reflect. I był to dobry wybór. Zawodnicy i kibice chwalili dobrą organizację i rodzinną atmosferę zawodów, które zgromadziły w sumie 10 000 osób – zawodników, ich towarzyszy i kibiców. Pogoda dopisała i z przyjemnością korzystać można było z przygotowanych atrakcji. Najważniejszym jest jednak, że tak wielu udało się przezwyciężyć własne słabości i ukończyć wszystkie etapy triathlonu.

Dane techniczne słuchawek:
Przetwornik dynamiczny 8,5 mm typu premium
Pasmo przenoszenia: 10Hz – 22kHz
Złącze: jack 3,5 mm lub łączność Bluetooth®
 

informacja prasowa

REKOMENDACJA
2014-11-20 13:17:36
~istnienie

w jaki sposób zapisać się do triathlonu? czy model http://www.centrumrowerowe.pl/rower y/miejskie-city/p,rower-pop-art-28- cali-bialo-zielony-18-2014-romet,25 9827.html?qrtc_slt=slt_product_2_cr &qrtc_tpl=tpl_prod_view&qrt c_typ=prd&qrtc_prd=75773207& ;qrtc_pos=4&skad=quartic obowiązuje w regulaminie czy muszę mieć jakiś inny rower?

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.