wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

European Cycling Challenge - kilometry dla Gdańska!

Shutterstock
15.04.2015

Miasto Gdańsk po raz pierwszy weźmie udział w „European Cycling Challenge”. Rowerowa rywalizacja startuje 1 maja i potrwa przez cały miesiąc.

„European Cycling Challenge” to rowerowa rywalizacja europejskich miast zainicjowana przez Miasto Bolonia w 2012 r. W tegorocznej edycji Gdańsk powalczy o tytuł Najbardziej Rowerowego Miasta wraz 34 miastami z całej europy.
 
Kampania “European Cycling Challenge” będzie trwała przez cały maj, a aby wziąć w niej  udział należy:
- zarejestrować się na stronie www.cyclingchallenge.eu/pl,


- pobrać darmową aplikację na smartfon „Cycling365” (rejestracja możliwa również przez aplikację),
- wybrać swoją drużynę – „Gdańsk”, a następnie jeździć na rowerze przez cały maj i rejestrować wszystkie swoje przejazdy przy użyciu aplikacji.

Osoby, które nie posiadają smartrfona, również będą mogły uczestniczyć w kampanii, rejestrując pokonane na rowerze dystanse bezpośrednio na stronie internetowej www.cyclingchallenge.eu/pl.

Tegoroczna edycja kampanii ECC zostanie połączone z kampanią "Rowerem do pracy", którą Miasto Gdańsk organizuje już po raz trzeci. Gdańskie firmy, będą mogły rejestrować się do  udziału w kampanii „European Cycling Challenge” jako grupy i konkurować między sobą w liczbie przejechanych kilometrów. Wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. Na 100 najbardziej wytrwałych osób czekają smartbandy! Wyniki kampanii będzie można śledzić na bieżąco na stronie www.cyclingchallenge.eu/pl.

Masz pytanie dotyczące kampanii „European Cycling Challenge” skontaktuj się z nami: ecc@gdansk.gda.pl

 

REKOMENDACJA
2016-04-20 11:52:53
~bulion

gamonie i ich piękne żony co nie umieją gotować muszą żywić się w jadłodajniach

2015-06-01 10:10:31
~Michał

w tych akcjach jeżdżą faceci którzy mają tylko brzydkie żony. Inni zostają z żonami w domach i chodzą po restauracjach.

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.