wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

Gdańscy rowerzyści kręcą najlepiej!

Shutterstock
06.05.2015

Wraz z majem rozpoczął się „European Cycling Challenge”, w którym 39 miast z Europy przez cały miesiąc rywalizuje między sobą pod względem liczby kilometrów pokonanych na rowerze. Gdański team to 2,6 tys. osób i ponad 24 tys. km pokonanych na rowerach od początku miesiąca.

W tegorocznej edycji  gdańska drużyna kręci kilometry na rowerach najlepiej w całej stawce (!), lecz najsilniejsi rywale Wrocław i Rzym niewiele nam ustępują. Wyniki można  na bieżąco obserwować na stronie:  http://cyclingchallenge.eu/pl/classifiche/classifica-principale/W rowerowej rywalizacji miast kilometry na rowerach kręcą również 74 firmy z Gdańska, które dodatkowo konkurują między sobą o to, która z nich jest najbardziej rowerowa. W tej grupie najlepiej radzą sobie Urząd Miejski w Gdańsku, Grupa Kapitałowa Lotos oraz Dr. Oetker.  

Kilometry dla Gdańska kręcimy cały maj – przez cały miesiąc gdańszczanie oraz gdańskie firmy mogą przyłączyć się do naszej drużyny.

Wśród uczestników „European Cycling Challenge” zostaną rozlosowane nagrody: 100 smartbandów Sony oraz karty podarunkowe do sklepów rowerowych. Na gdańskich rowerzystów czekają również zniżki w kawiarniach, barach i food truckach – więcej informacji na ten temat na: http://rowerowygdansk.pl/start,163,159.html

Podzielcie się z nami wrażeniami na Facebooku. Widzimy się na rowerze!

Kontakt: ecc@gdansk.gda.pl

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.