wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

Rajd Babci Aliny

materiały prasowe
12.06.2015

Zapraszamy na 6. rajd rowerowy „Przez Polskę dla polskich hospicjów” 13-21 czerwca 2015 organizowany przez Fundację Babci Aliny. 9 dni, 1100 przejechanych kilometrów, start w Gdańsku 13 czerwca o godz. 9.00, a meta w Krakowie.

Uczestnicy rajdu odwiedzą po drodze siedem hospicjów, którym przekażą sprzęt od Fundacji Babci Aliny. Patronami honorowymi rajdu są: Maja Włoszczowska, wicemistrzyni olimpijska z Pekinu, złota medalistka mistrzostw świata w wyścigu elity MTB, wielokrotna mistrzyni Europy oraz mistrzyni Polski w cross-country, oraz Damian Zieliński, wielokrotny mistrz Polski i Europy w kolarstwie torowym.


W rajdach uczestniczą kolarze z Polski, Kanady i Wielkiej Brytanii. W 2014 trasę przejechało 20 rowerzystów, a wielu kolarzy także dołączyło na krótszych odcinkach.  Mamy nadzieję, że w 2015 będzie nas jeszcze więcej.

Zapraszamy wszystkich do dołączenia się:
- Przejedź z nimi 1100 km lub choćby jeden odcinek trasy
- Podejmij wyzwanie i połącz przyjemne z pożytecznym
- Dołącz do grupy angielskich, kanadyjskich i polskich rowerzystów
- Odwiedź hospicja wspierane przez Fundację i zobacz na własne oczy wspaniałą pracę, jaką te hospicja wykonują
- Zwiedź nieznane zakątki kraju
- Wykorzystaj okazję pojawienia się w prasie, mediach i naszym filmie  (filmy z rajdów są dostępne na stronie: www.fundacjababcialiny/film)

Dzienna trasa to  średnio 110 km, więc jest to w ramach możliwości przeciętnego rowerzysty. Jedynym wymaganiem jest, aby każdy uczestnik czuł się na siłach przejechać średnio 40 km przez 2 godziny po płaskiej trasie. Pojedzie z nimi wóz techniczny, który będzie przewoził nasze bagaże.

Zapraszamy również do dołączenia się na krótki odcinek, chociaż kilka kilometrów.

 

informacja prasowa


 

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.