wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

Na czym polega rolowanie?

 

 

Rolowanie ma korzystny wpływ na odbudowę i regenerację mięśni. Używa się specjalnych wałków wykonanych z gęsto upakowanej pianki poliuretanowej. To rodzaj automasażu, w którym dość głęboka kompresja tkanek, powoduje zwiększenie przepływu krwi oraz rozluźnienie napiętych i bolesnych miejsc. Czy jest to aktywność dla każdego? Czy można wykonywać takie ćwiczenia samodzielnie? W "Studiu Active" fizjoterapeuta Bartosz Kot pokazał kilka ćwiczeń z wykorzystaniem wałków.

REKOMENDACJA
2017-06-27 19:32:11
~Lena

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najskuteczniejszego Trenera w Internecie”, który w ciąg

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.