wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

Międzynarodowa Konwencja Fitness w Warszawie!

W dniach 25-26.10.2008  w Warszawie w Hali UCSiR przy ul Hawajskiej 7odbędzie się Międzynarodowa Konwencja Fitness organizowana przez jedną z najlepszych szkół w Polsce Reebok University. W imprezie wezmą udział  m.in. gwiazda światowego fitnessu, „twarz” Reebok-a Jennie Widegren.

Takiej imprezy fitness w tym roku w Warszawie jeszcze nie było! Magia, energia, pasja, ekspresja to motto które, Reebok University chce zaszczepić w miłośnikach fitnessu. Jedna z prężniej działających szkół na Polskim rynku zaprasza na lekcje z Jennie Widegren która należy do światowego zespołu instruktorów Reeboka.Jennie z jej świeżym i nowatorskim podejściem do fitness-u pomogła firmie Reebok stworzyć zupełnie nowe oblicze tego sportu. Jennie jest wybitnie energetyczną instruktorką, jedna z niewielu Europejek, które zrobiły karierę w Stanach, tanczyła m.in. z Black Eyed Peas. W trakcie imprezy zobaczyć będzie można także lekcje Igora Castiliga z Włoch, oraz Steve Barret’a z Anglii.

REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.