wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

Ferie zimowe w mieście

30.01.2009

Spędzasz kolejną zimę w mieście. Skrzy się śnieg lub nieznośna plucha nie daje żyć. Masz ochotę zrobić coś ze swoim czasem, spożytkować energię w miły sposób. Tęsknisz za sportem. Rower kurzy się w piwnicy, a rolki czekają na lepszą pogodę. Czym możesz się zająć?

Lodowe zmagania
W każdym większym mieście jest lodowisko. Co z tego, że ostatnio byłeś tam w podstawówce? Może to właśnie jest odpowiednia pora, żeby przypomnieć sobie emocje z dzieciństwa. Wypad na pobliskie lodowisko pomoże ci nabrać kondycji. Przy okazji wyrzeźbisz nieco nogi i usprawnisz mięśnie kręgosłupa. Wycieczka na lodowisko może być także przyjemnym wydarzeniem towarzyskim. Zabierz więc ze sobą swoich przyjaciół. Nowe znajomości możesz też zawrzeć na ślizgawce.


Zaletą tego typu rekreacji jest jej cena. Za godzinną jazdę na lodzie nie zapłacisz więcej niż 10 złotych. Za kolejne 5 będziesz prawdopodobnie skorzystać z wypożyczalni sprzętu. Pamiętaj tylko, żeby przed wejściem na lodowisko poprosić o naostrzenie łyżew.

Czas na snowboard
Zawsze chciałeś spróbować jazdy na snowboardzie? A może jesteś deskorolkarzem, który z utęsknieniem czeka na koniec śnieżycy? Zainwestuj w sprzęt. Nie szkodzi, że nie mieszkasz w alpejskiej wiosce położonej w malowniczej dolinie. Zorientuj się, jak poradzili sobie z tą porą roku skae’ci z Twojego miasta. Na pewno znaleźli już odpowiednią górkę i poustawiali sobie przeszkody. Jeśli jesteś początkujący, na pewno pomogą Ci opanować podstawy jazdy – nie potrzebujesz prywatnego instruktora! Oczywiście takie pierwsze kroki wśród doświadczonych deskarzy nie są łatwe, ale bądź spokojny. Na ogół skae’ci to bardzo otwarci i sympatyczni ludzie, którzy zawsze odczuwają autentyczną radość, kiedy ktoś nowy pojawia się w skateparku lub na stoku.

1 2
REKOMENDACJA
2009-02-08 04:51:35
~arn

Coś extra na wycieczkę .Warto zabrać ..wildwestjerky.plANUJ rozsądnie swoje odżywianie. Smaczne,zdrowe, niskokaloryczne, naturalne proteinki suszonej wołowinki. Idealne dla smakoszy,piwoszy,sportowców, dzieci, ludzi dbających o linię i rzucających palenie i dla.....pakerów. Wildwestjerky w ciągu roku podbiły Skandynawię. Już są w Polsce - warto spróbować

2009-02-01 09:42:18
~rozwiedziona żona

Zarabiam 700zl i z czego mam wysłać dziecko na ferie? Wszystko wina tych z PO. Mało tego, planują zabrać emerytom i rencistom.

2009-02-01 09:34:49
~shrky

A ja tam gram cały rok w piłee ;D

2009-02-01 09:20:04
~Sara

Ja mam 12 lat i spędzałam ferie w mieście. Chodziłam codziennie rano na lodowisko a kiedy wracałam w południe jadłam obiad, Po południu jeździłam do kina, czytałam lub robiłam inne ciekawe rzeczy. Jestem z moich ferii zadowolona :) Pozdrawiam

2009-02-01 09:19:21
~Misiek

A co z harcerstwem? Nie uważacie, że to też znakomita forma spędzania ferii? Z rówieśnikami?

2009-02-01 08:53:01
~koala

moja córka po raz pierwszy spedzi ferie z dala od domu razem ze mną troszke głupie bo w sanatorium,pochodzimy na basen ,spacerki.Bardzo bym chciała nauczyć sie chodzic przy kijkach nordic walking i znaleść tam na to czas .Kondycja mi wysiadła niestety zobaczymy.Pogode zamawiam lekki mrozik minus 2 do 3 st jest zdrowiej niż jakas odwilż

2009-02-01 08:37:38
~dresiarz

a ja tam spędzam ferie w mojej beemce e30 po tuningu,lansując się całymi dniami po mieście,słuchając muzy na full a blachary tylko moga pomażyć żeby sie ze mna przejechać.Wy tam sobie chodzcie na lodowisko

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.