wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

Dla maniaków gier

25.02.2009

Jeśli nie należysz do osób aktywnych, a Twoją ulubioną formą wypoczynku jest zatopienie się w świecie gier komputerowych, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz już połączyć przyjemne z pożytecznym i zacząć ćwiczyć,  sięgając po Wii Fit Game.

Co to takiego?
Swoim kształtem przypomina nieco wagę łazienkową. To jednak tylko pozory. Ten sprytny podest wyposażony jest w sensory ruchu, dzięki którym wie, w jaki sposób i kiedy wykonujemy ćwiczenia. Urządzenie działa trochę jak trener osobisty, który sprawdza prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń. Specjalny program, do którego należy wprowadzić takie dane jak wiek i wzrost, pozwala również wyliczyć nasz BMI. Program pozwala też ustalić cel naszych ćwiczeń oraz kontroluje postępy. Nagrodą za pot wylany podczas gry jest otrzymanie dostępu do ćwiczeń, które nie są dostępne na samym początku zabawy.

Jak ćwiczyć?
Urządzenie to posiada kilka programów treningowych. Razem z  wirtualnym trenerem można ćwiczyć na nim jogę, nauczyć się jak ćwiczyć, żeby wzmacniać odpowiednie partie mięśni, a także poznać różne techniki ćwiczeń aerobowych. W urządzeniu zaprogramowanych jest również kilka typowo rekreacyjnych zabaw.

1 2
REKOMENDACJA
Ten materiał nie ma jeszcze opinii. Masz okazję by Twój głos pojawił się tutaj jako pierwszy! Nie czekaj - dodaj swoją opinię!

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.