wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

 • Zorbing - kulaj się w kuli

  Zorbing uważany jest za sport ekstremalny. Zorb, czyli kula sferyczna, to wykonane z pleksiglasu urządzenie sportowo ? rekreacyjne. Zabawa w kuli jest całkowicie bezpieczna.

 • Sukcesy młodziutkich Polek na Mistrzostwach Europy!

  Podopieczne Aleksandry Kobielak od kilku lat zdobywają najwyższe nagrody na mistrzostwach fitness. Tym razem z Kłajpedy wróciły aż z ośmioma medalami!

 • Kitesurfing - z adrenaliną

  Widzimy ich na nadmorskich i śródlądowych plażach. Zastanawiamy się, co robią z tymi wielkimi, kolorowymi latawcami. Kite surferzy wykorzystują dwa żywioły ? wodę i wiatr, aby zapewnić sobie dawkę mocnych doznań.

 • Skok na bungee

  Aby skakać na bungee nie potrzeba mieć żadnych szczególnych umiejętności, nie trzeba też być szczególnie wysportowanym. Natomiast niezbędna jest odwaga, która nie opuści nas również wtedy, kiedy staniemy na wysokości np. 50 metrów.

 • Ekstremalne sporty wodne

  Dla tych, którym nie wystarczają zwykłe sporty, ponieważ potrzebują dawki silnych emocji, istnieją sporty ekstremalne. Wymagają one wysokich umiejętności, przygotowania fizycznego oraz psychicznego, nieustannego przekraczania własnych granic.

1...4748495051...52