wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

 • Najnowsza odsłona Nike+ Training Club

  Pierwsze dni nowego roku to najlepszy czas na wyznaczenie kolejnych celów, wypróbowanie nowych planów treningowych i nabranie motywacji. Dlatego właśnie teraz amerykański koncern prezentuje nową odsłonę aplikacji Nike+ Training Club

 • Ruch oczyszcza ciało z toksyn

  Jeszcze niedawno nie mieliśmy pojęcia, w jaki sposób wysiłek fizyczny niweluje szkodliwe skutki stresu. Dzięki nowym doniesieniom wiemy, że podczas ćwiczeń z krwi usuwane są powstałe podczas stresu szkodliwe substancje.

 • Wychodzić sobie zdrowie

  Czy wiecie, że spędzanie większości czasu w pozycji siedzącej jest zabójcze dla waszego kręgosłupa, mięśni stawów i całego organizmu? W dodatku skraca życie. Akcja rozpoczęta - chodzimy!

 • Czy 5 minut treningu dziennie wystarczy?

  Wiele osób stwierdzi, że oczywiście nie, bo przecież pięć minut trwa rozgrzewka. Ale jeśli przeprowadzicie 5-minutowy trening o wysokiej intensywności, gwarantuję, że już po pierwszej serii może zabraknąć wam tchu. To działa!

 • Dieta dla aktywnych

  Kochasz aktywne życie. Poranny jogging, potem szybki prysznic, do pracy oczywiście rowerem. Po południu obowiązkowo siłownia albo basen. Pamiętaj, że bez odpowiedniej diety energii nie starczy ci na długo. Oto najważniejsze zasady

1...34567...52