wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

 • Aktywni na wiosnę

  Jeszcze parki w okolicy nie zdążyły się zazielenić, a tłumek spragnionych świeżego, ciepłego powietrza wyszedł na spacery. Część bardziej zaprawionych pokonuje trasy truchtem, jedzie na rowerze, macha hantelkami na trawniku lub biegnie za piłką.

 • Zalety deskorolki

  Wbrew pozorom to nie zabawka dla dzieci. Ten niebezpieczny mechanizm jest niesamowicie prosty i jego kariera wydaje się niewytłumaczalna. Istnieje jednak wielu jej miłośników a wokół deski na kółkach wyrosła cała subkultura

 • Golf to zdrowie

  Ogólnodostępny, relaksujący, poprawia zdrowie i pomaga spalić kalorie. Fantastyczny specyfik z apteki? Nie, to golf. Dyscyplina sportu rekomendowana przez Fundację ?Promocja Zdrowia?, a polecana szczególnie kobietom i to bez względu na wiek i stan konta.

 • Jogging dla każdego

  Jogging - to odpowiednik truchtu, marszobiegu, wolnego biegu, który w ostatnich latach zyskał dużą popularność. W USA, Japonii jest normalnym zjawiskiem. Można tam zobaczyć rankiem lub wieczorami ludzi biegających pojedynczo lub grupkami.

 • Marsz po zdrowie

  Nie dziw się, widząc na plaży czy w lesie ludzi spacerujących z ?narciarskimi? kijkami. To osoby, które uprawiają coraz popularniejszą dyscyplinę ? Nordic Walking.