wyszukanie zaawansowane

Na sportowo

 • Odzież sportowa – jak wybierać?

  Kupno odzieży sportowej nie jest prostą sprawą. Na półkach sklepowych mamy do wyboru całą gamę produktów w różnej cenie i wykonanych z różnego tworzywa. Warto najpierw rozeznać się w tym, czym te materiały się od siebie różnią.

 • 8 rzeczy niezbędnych rowerzyście

  Zalety jazdy na rowerze można wymieniać długo – dzięki takim przejażdżkom poprawiamy samopoczucie, spalamy kalorie, dotleniamy krew i obniżamy poziom złego cholesterolu

 • Ból mięśni po wysiłku? Jest na to sposób

  Ciężki trening? I masz pewność, że jutro będzie ci ciężko wstać z łóżka. Winowajcą są tzw. zakwasy, choć z kwasem nie mają wiele wspólnego. Na ból mięśni pomóż sobie dietą!

 • W godzinę spalisz 700 kalorii!

  Skakanie na skakance ujędrni mięśnie, poprawi wydolność organizmu oraz spali nadmiar tkanki tłuszczowej. – Skakanka jest przede wszystkim tania, można ją kupić w każdym sklepie sportowym - mówi trener Tomasz Sypniewski z siłowni CrossFit MGW.

 • Trening z kettlebells kształtuje sylwetkę i zwiększa wydolność

  Kettlebells trafiły na siłownię z rosyjskiej armii. Żeliwne odważniki z uchwytem, dzięki którym możemy spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawić wydolność organizmu i ukształtować sylwetkę, cieszą się coraz większą popularnością także wśród kobiet.

1...45678...52