wyszukanie zaawansowane

Siłownia

Zawód: odważnik

22.01.2009

Siłownie oraz kluby fitness stają na głowie, żeby przyciągnąć do siebie nowych użytkowników. Nowoczesny sprzęt, pomysłowe programy treningowe, instruktor personalny... Jednak wszystko to już nie wystarcza!

Jak donosi dziennik "Metro", w londyńskich klubach fitness sieci Gymbox pasjonaci kulturystyki mogą ćwiczyć na specjalnych urządzeniach siłowych, w których rolę odważników pełnią... ludzie!

Do wyboru klientów klubu są odważniki o różnej wadze, najcięższy z nich waży 155 kg. Kobiety i mężczyźni w rónym wieku, o zróżnicowanym wzroście i wadze zatrudniani są jako "ciężarki" i wykorzystowani podczas treningów zamiast tradycyjnych odważników.

Na swojej stronie internetowej właściciele klubu zaznaczają, że oferują rozrywkę dla dorosłych. Reklamują się jako miejsce, które do dyspozycji klientów posiada najnowszy i najlepszy sprzęt. Ich oferta skierowana jest do tych, których kręci coś zupełnie nowego i wyjątkowego, co zaspokoi nawet najbardziej wymagających klubowiczów. Czy inne kluby na świecie pójdą w ich ślady?

Tradycyjne hantle i atlasy powoli odchodzą do lamusa. Zaskoczenie to podstawowy element każdej kampanii promocyjnej.  Nikt z nas nie lubi, kiedy wieje nudą. Czy to jednak człowiek - odważnik to nie jest lekka (a może raczej ciężka) przesada?

Fot. www.jiunlimited.com

Zobacz też:

Elastyczni jak guma

Najgorętsza Słowianka

Dieta przedłużająca życie

Elwira Senger

REKOMENDACJA
2009-01-24 10:27:49
~Ar

Polecam wildwestjerky.Smaczne zdrowe,naturalne proteinki suszonej wołowinki.

2009-01-23 22:14:36
~arnold

Polecam wildwestjerky.Polecam gorąco smaczne zdrowe, niskokaloryczne, naturalne proteinki suszonej wołowinki . Idealne dla smakoszy ,dla piwoszy ,dzieci i pań dbających o linię, sportowców i alpinistów,polarników i........pakerów. Poszukaj w internecie ,zamów - warto - wildwestjerky

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je swobodnie wyrazić!
Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będziemy tolerować niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi. Zasady Opinii.